Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Arka Sokaklar’ın Engin müdürü İlker İnanoğlu diziye geri döndü!

Dizi Haberleri

Arka Sokaklar’ın Engin müdürü İlker İnanoğlu diziye geri döndü!

Arka Sokaklar’ın ara ara senaryosuna kendini dahil ettiren, bir gelip bir giden Engin müdür, tekrar Arka Sokaklar kadrosuna katıldı.

Arka Sokaklar'ın Engin müdürü İlker İnanoğlu diziye geri döndü!

Arka Sokaklar’a katıldığı son dönemlerde baş komiser olan, şimdi ise ’emniyet müdürü’ sınıfında dizide yer alacak olan İlker İnanoğlu, dizinin yeni bölümü ile birlikte ekranlarda olacak.

Dizinin yapımını üstlenen Türker İnanoğlu’nun oğlu olan, yani Arka Sokaklar’ın yapımcı firmasının sahibi olan İlker İnanoğlu, daha önce de birden fazla kez dizinin oyuncu kadrosuna girmiş, daha sonra kadrodan ayrılmıştı.

Kendisini bir kez daha senaryoya dahil ettiren İnanoğlu, bir kez daha Engin müdür olarak, Rıza Baba ve ekibi ile birlikte maceradan maceraya koşacak.

Senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı Arka Sokaklar’ın kadrosuna katılması ile ilgili duygularını aktaran İnanoğlu şöyle konuştu:

“İnsan sevdiği şeyden fazla uzak kalamıyor. Çok özlediğim oyuncu arkadaşlarım ve set ekibimizle sonunda kucaklaştım, bıraktığımız yerden tekrar başladık. Yuvaya dönmek muhteşem bir duygu .”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı