Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Asena hamile mi? İşte cevabı

Magazin

Asena hamile mi? İşte cevabı

Bir dönemin en ünlü oryantellerinden Asena, 2. sayfa programının bugün ki konuğu oldu.

Asena hamile mi? İşte cevabı

Uzun süre aşk yaşadığı Hasan Dere ile 3 yılın ardından evlenerek yurt dışına yerleşen Asena, teve2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın konuğu oldu.

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında evlenen ve Almanya’ya yerleşen Asena’nın kısa bir süre önce hamile olduğu iddia edilmiş ancak bu iddialar ile ilgili net bir yanıt elde edilememişti. 2. sayfa programına konuk olan Asena, canlı yayında hamile olmadığını açıkladı.

Aşk evliliği yaptık ve hemen çocuk yapıp kendimizi kilitlemek istemiyoruz diyen Asena, “Bunlar çok özel ama şu an hamile değilim. Eşimle çok güzel bir aşk evliliği yaptım. Evlenir evlenmez hemen çocuk yapalım bunu kilitleyelim diye düşünmedik. Ne zaman çocuğa hazır olursak birbirimize söyleyerek o zaman yapacağız.” diye konuştu.

Hasan Dere ile yaşadığı aşkın gerçekleşmesinde bir çekim olduğunu, tesadüfler bulunduğunu da belirten eski oryantel, “Çok ilginç babamla annemin buluştuğu yerde eşimle buluştum. Benim kızlık soyadım Serindere ve ben Dere’yle evleniyorum. Bir çekim var. Evlilik işlemlerini yetiştirip yetiştiremeyeceğimden emin olamamıştım. Herkesi arayıp ‘Bugün Hasan’a sürpriz bir doğum günü partisi yapıyorum’ demiştim. Sonrasında nikahımız kıyılmıştı” dedi.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı