Asena Tuğal şimdilik anne olmayı düşünmüyor

Asena Tuğal şimdilik anne olmayı düşünmüyor

Lise Devriyesi isimli dizinin ardından ekranlarda yer almayan güzel oyuncu, saçlarını kestirip, imaj değiştirdikten sonra hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Hayranlarına göre eski imajı ile daha güzel olan Tuğal, oyuncu arkadaşı ile birlikte görüntülendi.

Kendisini fark eden muhabirleri kırmayarak ayak üstü açıklamalarda bulunan Tuğal, yeni bir proje olup olmadığına dair gelen soruya, “Senaryoları okuyorum, genelde hep aksiyon işi geliyor, çok spor yapıyorum diye herhalde” dedi. Yine de rol ayrımı yapmadığını belirten oyuncu, senaryonun iyi olduğuna inanırsam her rolü oynayabilirim dedi.

Şimdilik Anne Olmayacak

Henüz evliliğinde 2. ayını geri bırakan Tuğal, evlilik ile ilgili gelen sorulara da her şeyin yolunda olduğunu söyleyerek, biz zaten 5 yıldır birlikteydik, bir şey değişmedi dedi.

Giyim tarzı ve yeni stili nedeni ile dikkat çekmesi nedeni ile muhabirlerin giyim-kuşam ile ilgili eşiniz bir kısıtlama da bulunuyor mu sorusuna da, birbirimize saygı gösteriyoruz, böyle şeylere karışmıyoruz dediği şu sözleri sarf etti:

“Hiç bu zamana kadar uyarı gelmedi. İkimiz de birbirimize saygı gösteriyoruz. İkimiz de birbirimizi rencide edecek bir şey yapmayız zaten. Onları çok geride bıraktık. Kıyafetlerime karışmaz. Sadece kıyafet değil gece hayatı falan da dahil, ikimiz de birbirimizi rencide edecek bir şey yapmıyoruz, o nedenle de karışma ihtiyacı hissetmiyoruz”

Çocuk düşünüyor musunuz sorusuna ise şimdilik böyle bir planları olmadığını söyleyen Tuğal, “Kısmet bu işler bir şey diyemem. Şu an aklımda annelik yok” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*