Aşk-ı Memnu Veda sosyal medyayı salladı

Aşk-ı Memnu Veda sosyal medyayı salladı

Yayınlandığı dönemde çok izlenen, çok tartışılan ve çok konuşulan Aşk-ı Memnu, tekrar bölümleri ile yayınlanmaya devam ederken, dizi de son yine geldi çattı. Veda bölümü ile ekranlara geldi, geceye damgasını vurdu.

Sanki yayında ki bir dizi bitiyormuş gibi, veda bölümü ilk defa izleniyormuş gibi bir kez daha büyük bir merak ile takip edildi, sosyal medyanın en çok konuşulanı oldu.

Sosyal medyada büyük ilgi gördü

Adnan Ziyagil’in oğlum dediği uzaktan akrabası ‘Behlül’ ve genç güzel karısı Bihter’in ihaneti, yayınlandığı süre boyunca konuşuldu. Bihter mutsuz evliliğinden kaçıp kurtulmaya hep hazırdı, bunun için Behlül’e de hep gidelim buralardan dedi ama Ziyagil’lerin ona sunduğu hayattan kopmaya niyeti yoktu.

Aşk’ı yerine şatafatlı hayatı tercih etti ve hazin son geldi. Veda bölümünde Bihter kendini vurup öldürürken, Behlül per perişan ortalarda kaldı, Firdevs Yöreoğlu felç geçirdi, geriye kalanlarda bu yıkımdan nasibini aldı.

Bihter Ziyagil bir kez daha öldü, sosyal medya onu ruhuna el fatihi okuyarak uğurladı.. İşte Sosyal medyadan bir kez daha yapılan o vedalar: “Unutursak kalbimiz kurusun”, “Aşkı için hayatından vazgeçen koca yürekli kadın”, “Beni beni, Bihter’ini! Aklıma kazındı, silinmiyor”, “Seni unutmadık Bihter Yöreoğlu!”

Ölçülen sosyal medya reytinglerinde 42.32 reyting alan Veda bölümü, en yakın rakibi Meleklerin Aşkı’na neredeyse 6 kat fark attı. Öte yandan televizyon reytinglerinde de bu başarı kendini tekrar etti ve total grubunda 8 yıl önce biten bir dizinin tekrarı olmasına rağmen kendisine 13. sırada yer buldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*