Aşk ve Mavi’de Emrah’ın yerine Keremcem geliyor

Aşk ve Mavi'de Emrah'ın yerine Keremcem geliyor

75. bölüme kadar ekranlarda olacak olan Ali Göreçki karakteri senaryodan çıkartıldıktan sonra yerine gelecek olan isim için ise Keremcem ile anlaşıldığı bilgisi kulislerde dolaşmaya başladı.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz hafta bir alışveriş merkezinde görüntülendiğinde, bir proje ile ekranlara dönebilirim diye açıklamada bulunmuştu. “Artık tatil bitti, evimize döndük. Her şey yolunda çok şükür. Bir dizi projesiyle ekranlara dönebilirim. Karakter ve dizi hakkında şimdilik bilgi vermeyeyim sürpriz olsun” diye sürpriz olsun dediği dizinin de Aşk ve Mavi olduğu konuşulmaya başlandı.

Bir süredir ekranlardan uzak olan yakışıklı oyuncunun Yaman isimli bir karakter ile kadroya katılacağı konuşulmaya başladı. Emrah’ın zam talebini reddeden Mehmet Yiğit Alp’in teklif götürdüğü Keremcem’in de gelen teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Keremcem, uzun soluklu O Hayat Benim macerasından sonra, İki Yalancı isimli romantik komedi dizisi ile ekranlara geri dönmüş ancak dizi reytinglerde tutmadığı için ekran macerası kısa sürmüştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*