Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin’den Atatürk’e övgüler

Magazin

Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin’den Atatürk’e övgüler

Ölümünün 80. yılında özlemle anılan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Günay restoranda yâd edildi.

Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin'den Atatürk'e övgüler

Türkiye’nin güçlü ve usta seslerinden Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin, geçtiğimiz akşam Günay restoran’da sahne alarak, müzikseverleri mest eden bir performansa imza attılar. Gecede sahneye ilk çıkan isim Aşkın Nur Yengi olurken, performansına ‘Susma’ şarkısı ile başladı.

Sahne’den inerek misafirlerin arasına giden, burada herkes ile tek tek hatıra fotoğrafı çektiren Aşkın Nur Yengi, unuttuğum olursa seslensin diyerek, herkes ile hatıra fotoğrafı çektireceğini söyleyince, seyircilerin takdirini topladı. Yıllar önce vokalistliğini yaptığı minik serçe lakaplı Sezen Aksu’nun Unut şarkısını da seslendiren Yengi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, “Tarihin görüp görebileceği en büyük liderlerden birine sahibiz. Naçiz vücudu aramızdan ayrılmış olabilir ama fikirleri ve bize emaneti olan Cumhuriyet ilelebet yaşayacak. Yaşatacağız…” sözleri ile andı.

Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin'den Atatürk'e övgüler

Yengi’nin ardından sahneye çıkan usta sanatçı Selami Şahin’de, Mustafa Kemal Atatürk’ü anmayı ihmal etmeyerek, fanatik bir Atatürkçüyüm dedi ve “Mustafa Kemal Atatürk bizim liderimiz olduğu için çok şanslıyız. O dünyanın tartışmasız en büyük lideridir. Şimdi okuyacağım şarkıyı büyük lider Mustafa Kemal Atatürk’e armağan etmek istiyorum.” dedikten sonra ‘Özledim Teninin Kokusunu Özledim’ parçasını seslendirdi.

Devamını Oku
Bu Haberleride Beğenebilirsiniz

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı