Aslı Gibidir çekimlerine Ekim’de başlanıyor

Aslı Gibidir çekimlerine Ekim'de başlanıyor

Bir süredir çalışmaları devam eden ve çekimlerine başlamak için gün sayan Aslı Gibidir’in hazırlıklarında sona gelindi. Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey ve Bener Karaçor’un senaryosunu kaleme aldığı film’in kadrosu birbirinden ünlü oyuncuları barındırıyor.

Çekimler için geri sayım başladı

Şevkat Yerimdar 2 ve Cici Babam gibi sinema projelerinde rol alan, son olarak da Güldür Güldür Show’da Gülşen karakteri ile izleyenleri güldüren başarılı oyuncu Aslı İnandık, filmde 8 farklı karakteri canlandıracak.

Filmi izleyenleri güldürmeyi vaat eden Aslı Gibidir filmi için konuşan yetenekli oyuncu, “Benim için konservatuar sahnesinde başlayan bir rüyaydı oyunculuk, sonra çocukluğumdan beri gözlemlediğim tipleri karakterler haline getirdim ve minik telefon ekranlarına konuk oldum beni sevip, takip eden insanların. ‘Aslı Gibidir’, bir konservatuar sahnesiyle başlıyor şimdi. Bu defa kocaman bir ekranda beyaz perdede buluşacak karakterim seyirciyle. Bu benim için tarifi olmayan bir mutluluk, şimdi heyecanla sete çıkmayı bekliyorum diye” konuştu.

Sempatik oyuncuya filminde, Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır eşlik eden isimler olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*