Aslıhan Doğan’ın babası kızını Arda Turan’ın evinden aldı!

Aslıhan Doğan'ın babası kızını Arda Turan'ın evinden aldı!

Eşinin karnı burnunda olmasına ve her an doğum yapabilme ihtimali olmasına rağmen eşini evde bırakarak, gece kulüplerinde eğlenen ve bu sırada şarkıcı Berkay ile olaylı bir kavgaya tutuşan Arda Turan, kayınpederinin tepkisi ile karşılaştı.

Emirgan’da ki Gizli Kalsın isimli mekanda yaşanan kavgada, Berkay’ın burnunu kırıp, ardından da tedavi olduğu hastaneye silahla giderek magazin gündeminin bir numaralı konularından biri haline gelen Arda Turan, evinde yalnız kalmaya başladı.

Haberler Basına Yansıdı

Haberler basına yansıyınca, kızını o halde evde yalnız bırakıp eğlenmeye gitmesinden rahatsız olan kayınpeder Sabri Doğan, duruma el koydu. Kızını alıp evine götüren ve gözünün önünden ayırmayan baba Sabri Doğan, damadına “Kızım karnı burnunda evde tek başına, sen gecelerde eğleniyorsun. Aslıhan doğurana kadar bizde kalacak” diyerek tepki gösterdi.

Aslıhan Doğan ara ara kendi evine gidip gelse de, daha çok baba evinde kalıyor ve annesi Güler Doğan da bir an olsun yanından ayrılmıyor.

Arda Turan’ın olay ile ilgili yaptığı açıklamada, Özlem Ada Şahin’in eşini arayıp olayı anlatması nedeni ile eve geldiğinde ağlarken bulduğunu söylemesi de Doğan ailesinin bu kararı alması arkasında önemli bir neden oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*