Aslıhan Gürbüz ‘tatilci’yi ifşa etti, gelen eleştirilere sert cevap verdi

Aslıhan Gürbüz 'tatilci'yi ifşa etti, gelen eleştirilere sert cevap verdi

Maddi anlamda güçlük çektiğini belirten bir sosyal medya kullanıcısının kendisinden 1 haftalık tatil talep ettiği mesajını isim bilgisini gizleyerek paylaşan Gürbüz, arsızlığın sınırı yok dedi.

Paylaşımı içerisinde özel üniversitesi yazıp burs isteyenler ifadesi için gelen bir eleştiriye de cevap vermekte gecikmeyen Aslıhan Gürbüz, “kı.ından anladığın yeri kanırtıp duyar kas” tepkisi ile cevapladı.

Takipçisini affetmedi

İşte Aslıhan Gürbüz’ün o paylaşımında geçen diyaloglar:

“Aslıhan hanım merhaba bize ailece bir haftalık güzel bir tatil tatil hediye eder misiniz evliyim dünyalar güzeli bir eşim 18 Eylül’de 1 yaşını dolduracak dünyalar tatlısı bir kızım var eşim hamile olduğundan geçen yıl tatil yapamadık çocuktan dolayı bu yıl için para biriktiremedim eşim de çocuğa bakmak için işten ayrıldı çok yorulduk tatil yapmak istiyoruz ama maddi olarak buna gücümüz yok ev kirası yıllık veriliyor burada kira zamanı geldi yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz iyi günler’ şeklinde mesaj gönderdi.”

Sosyal medya kullanıcısının bu talebi ile şaşkınlığa uğrayan ve sinir olan güzel oyuncu, “iPhone telefon isteyeni, borç için nakit isteyeni, özel üniversite tercih edip burs isteyeni, düğünlük elbise isteyeni gördü de bu gözler tatil yeni denk geldi! İnsanoğlunun arsızlığının ve vermeden alma isteğinin sınırı yok!” yazdı.

Ardından da duyarlılık kastığını düşündüğü, “Özel üniversite seçip burs isteyenler” diye eleştirmişsiniz de o dediğiniz özel üniversiteleri tam burslu kazanıp onca zengin züppesinin içinde günlük yemek ihtiyacını zor karşılayarak okuyan öğrencileri de sırf okulu özel diye böyle genellemeniz ne kadar doğru diye sorarım size? Bulunduğunuz yerden kimsenin maddi durumunu bilmeden kişisel ön yargılarınızla insanları kategorizileştirmeniz de o sizden istekleri olan kişilerle sizi aynı duruma sokuyor. Sözde duyarlı insanlardanmışsınız sizde! diye gelen yoruma sinirlenen oyuncunun buna da cevabı gecikmedi, hatta fazlası ile sert oldu.

Gürbüz, asabiyette ve saldırganlıkta bu profil gibi ol, kıçından anladığın yeri kanırtıp duyar kas! Tam burslulardan bahsetmiyorum tabiki ama sana bunu nasıl anlatayım şimdi bunu” diye yazdı.

aslıhan gürbüz ifşa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*