Ata Demirer, Hedefim Sensin’de çiğ köfte ustasını oynayacak

Ata Demirer, Hedefim Sensin'de çiğ köfte ustasını oynayacak

Türk sineması ve televizyon dünyasının pek çok ünlü isminin bir araya geldiği Hedefim Sensin filmi ile beyazperde’ye dönmeye hazırlanan Ata Demirer, filmde Zekeriya Taştan isminde bir karaktere hayat verecek.

Başarılı komedyen bıyıklı imajı, beyaz takım elbisesi ile elinde çiğ köfte tepsisi bulunan resmi ile yaptığı paylaşım ile hayranlarını heyecanlandırdı. Film karesinden paylaştığı fotoğraf’ına “İsmim Zekeriya, soyadım Taştan. Çiğköfteyi yaratmışım, yeni baştan” diye not ekledi.

Filmin yönetmenliğini üstlenen başarılı yönetmen Kıvanç Baruönü’de sosyal medyadan aynı kareyi paylaşarak, “Sizi çok sevdiğim bir abimle tanıştırayım. Zekeriya Usta, ona sorsan çiğ köfteyi yeniden yaratan adam. Zekeriya Taştan! Kalbi temiz, işini seven dünya güzeli bir adam” bilgisini verdi.

Her iki paylaşım ile filmden tüyolar veren isimlerin bu paylaşımları ile de Ata Demirer’in nasıl bir karaktere hayat vereceği de anlaşılmış oldu.

Ünlü oyuncunun film karakteri için açtığı https://www.instagram.com/zekeriyatastan_/ profilini ziyaret ederek, paylaştığı diğer karelere de göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*