Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ata Demirer’in yeni filmi Hedefim Sensin afişi yayınlandı!

Film Haberleri

Ata Demirer’in yeni filmi Hedefim Sensin afişi yayınlandı!

Ünlü komedyen Ata Demirer’in çiğ köfte ustasını oynadığı yeni komedi filmi Hedefim Sensin’in afişi görücüye çıktı.

Ata Demirer'in yeni filmi Hedefim Sensin afişi yayınlandı!

Muhteşem bir kadro ile BKM yapımcılığında 30 Kasım’da sinemada sinemaseverler ile buluşacak olan Hedefim Sensin filminin afişi yayınlandı. Ana kadronun yer aldığı afişte, Ata Demirer, Demet Akbağ, İlker Aksum, Gonca Vuslateri, Tarık Ünlüoğlu ve Erkan Can ön planda yer aldı.

Film, Ata Demirer’in hayat verdiği çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

Ata Demirer’in aynı zamanda senaristi de olduğu filmin yönetmen koltuğunda ise son zamanlarda önemli bir projelerde adından söz ettiren Kıvanç Barınönü oturuyor.

hedefim sensin afiş

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı