Atv’nin yeni dizisi Ağlama Anne’den kabus gibi ilk fragman geldi

Atv'nin yeni dizisi Ağlama Anne'den kabus gibi ilk fragman geldi

Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan ve hazırlıkları devam eden, ismi olarak Yıllar Sonra diye duyurulan ancak dizi de kullanılan şarkı nedeni ile adı ‘Ağlama Anne’ olarak değişen Ağlama Anne dizisinin ilk tanıtımı ürküttü.

Korku filmi tadında, yurt gibi bir yerde kendi başına doğum yapan, daha yeni doğurduğu bebeğini yurt banyosunun penceresinden atması ile cani damgası yiyecek olan genç bir kızın hikayesi ile başlayacak olan dizinin tanıtımı tepkilere neden oldu.

DİZİ ADININ HİKAYESİ

90’lı yıllarda Ajda Pekkan ve Selda Bağcan tarafından yorumlanan, sözleri minik serçe lakaplı Sezen Aksu’ya, müziği de Yunan sanatçı Georges Moustaki’ye ait olan Ağlama Anne şarkısı, diziye adını verdi. Dizi de ki şarkıyı bir başka Süreç Film dizisi olan Yeni Gelin’in yetenekli oyuncusu ve şarkıcı olan Feride Hilal Akın seslendirdi.

AĞLAMA ANNE KONUSU

Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi, okul yıllarında yaşadığı tek gecelik eğlencenin bedelini hayatı boyunca ödeyen ve evlat katili olmakla suçlanan Alev ile ailesinin hikâyesini ekranlara taşıyacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*