Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nın kötüleri kendi çizgi romanlarının yıldızı oluyor

Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nın kötüleri kendi çizgi romanlarının yıldızı oluyor

Cull Obsidian, kendi hikayesi ile yer alacağı çizgi roman ile Kasım ayında dönmüş olacak ve bu hikayede, Corvus Glaive, Proxima Midnight ve ekibin diğer geri kalanına ne yapacağını söyleyen eldiven takıntılı bir titan (Thanos) olmayacak.

5 sayıdan oluşacak olan Black Order serisinin hikayesini fantazi yazarı Derek Landy kaleme alırken, işin sanat kısmı ise Uncanny X-Men’den tanınan Philip Tan’ın eline bırakılıyor. Hikaye yine Marvel evreninde devam edecek ancak Thanos’un çizgi roman mitolojisinde ölmüş olmasından dolayı ekibin artık Thanos ile hiç bir bağlantısı olmayacak.

Buna rağmen, Black Order’ın ilk sayısının kapağında, Avengers: Infinity War bağlantısının altını çizmek için “The Warmasters of Thanos” sloganı yer alacak.

Marvel’in genel yayın yönetmeni Tom Brevoort’un açıklamasına göre, bu çirkin 5’li, Galatik İmparatorluk Kuvvetleri ile, kanlı, acımasız, kafalarına göre takıldıkları ve uzlaşmaya yanaşmadıkları bir mücadeleye girecekler. Ve bu savaşlarında bazı tanıdık Marvel kahramanları yanı sıra başka çılgın yeni yüzlerle de karşılaşacaklar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*