Avlu 27. Bölümü Ne Zaman Başlayacak?

Star TV ekranlarının fenomen dizisi Avlu’nun yeni bölümünün ne zaman başlayacağı kesinlik kazandı. 26. bölümde yeni yıl tatiline giren Avlu dizisinin 27. yeni bölümünün 24 Ocak perşembe akşamında Star TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Yaklaşık 3 haftadır ekranlardan uzak kalan ve takipçileri tarafından büyük bir merakla beklenen Avlu dizisi için yeni bölüm yayın tarihi açıklandı. 27. yeni bölüm fragmanının yayınlandığı Avlu dizisinde heyecan da böylece kaldığı yerden devam etmiş olacak. Oyuncu kadrosu kadar etkileyici ve sürükleyici konusu ile de herkesten tam not alan Avlu da yaşanacak yeni gelişmeler takipçileri yine ekranları başında nefessiz bırakacak.

Avlu 27. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Avlu dizisi yılbaşı tatilinin ardından yeniden ekranlara geliyor. 24 Ocak perşembe akşamında kendi saatinde izleyicisi ile buluşacak olan Avlu da yine birbirinden ilginç sahneler yaşanacak.

Avlu

Avlu Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Deniz ile Azra arasındaki yaşananların ardından Yonca, Hasret’e hesap sorar. Hasret başka çarelerinin olmadığını bilmediği için Eylül adına bunu yapmak zorunda kalır. Zerrin de Kudret’i başka bir hapishaneye aktarımını sağlamak için uğraşmaktadır. Azra çaresiz bir şekilde olacakları beklerken Zerrin de Özge’yi bıçaklayanı öğrenmek adına Hacer’i konuşturma gayreti içerisindedir. Hacer yinede Kudret’in adını vermemeye kararlıdır. Bunu da Özge ile annesine gıcık olduğundan yaptığını söyler.

Kudret ise bebeğinin son durumu öğrenirken Azra ile Deniz’in kavgaya tutuştuğunu öğrenir. Bu onun oldukça hoşuna gider. Kudret de Vecdi’yi telefon ile arayarak Azra’nın içeriye mal soktuğunu haber vererek, bunun bir an önce araştırılmasını ve hesap sorulmasını ister. Murat da Melis’e giderek Melis ile konuşmasını ister.

Azra malı kaptırdıktan sonra ona para verenler tarafından yolu kesilir. Tek istedikleri şey ya mal ya da paradır. Zerrin de gardiyanları odasında toplayarak malın içeriye nasıl girdiğini öğrenme aşamasındadır. Kudret’i odasına çağıran Zerrin, başka bir hapishaneye nakledilmesini istemektedir. Kudret de deliye dönmektedir. Ancak Zerrin onu dinlemez ve odasından kendisini zorla dışarı çıkarttırır.

Avlu

Oktay da Zerrin’e giderek malı bulamadığını söyleyince ortalık karışır. Avlu kısmında Zerrin’in yanına giden Kudret, onu başka bir hapishaneye nakledildiğini anlatır. Ancak bundan daha başka bir şeyi yapacağına gücü olmadığını söyler. Naciye’de aklındaki tutamayınca bunu duyan Kudret, üzerine yürür. Kudret artık vedalaşmak üzere bahçededir. Özge için tek dileği iyi olmasıdır.

Deniz ise Zerrin’in odasına giderek yılbaşı partisi için kendisine ne düşündüğünü sorar. Bunun için izin istemektedir. Ancak Zerrin buna izin verir. Deniz’in de tek amacı hapishanede daha rahat yaşam daha ferah bir ortam istemesidir.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Avlu, bugün tekrar bölümü ile Star TV ekranlarında yayında olacak. Ancak fenomen dizisinin 27. yeni bölümünün gelecek hafta Perşembe gününde 24 Ocak tarihinde Star TV ekranlarında olması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*