Avlu 28. Bölüm Fragmanı Azra’ya Veda

Avlu dizisinin 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detaylardan birisi ise Azra’nın mahkeme tarafından tahliye edilmesi oldu. Deniz ve diğer kadınlar bu mutluluğu hep birlikte paylaşırken dışarıda ise ona yaptıklarının bedelini ödetecek bir kişi vardır. Deniz ile Kudret arasında yaşanan gerilim sonrasında ise artık silahlar çekilmek üzere…

Avlu Son Bölümde Neler Yaşandı?

Deniz sonunda mahkemeye çıkmıştır. Savcı hakkında iddianameyi okuduktan hemen sonra karar ileri bir tarihe atılır. Mahkeme sonunda Deniz’e diğer kadınlardan oldukça büyük bir destek vardır. Avlu’da Deniz’in durumu endişe vericidir. Deniz ile Murat, cezaevine araçla birlikte geri dönerler. Murat ise yolda Deniz’in moralini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Deniz’de kendisinin bir suçlu olduğunu ve artık endişelenmemesi gerektiğini Murat’a söyler. Tek isteği ise Murat’ın bundan sonra sadece kendi hayatı ile ilgilenmesidir.

Avlu

Deniz, cezaevine geri döner dönmez kumar oynayan ve uyuşturucu kullananlardan hesap sorar. Deniz’in cezası sonrasında yaşananlar Zerrin’in oldukça dikkatini çeker. Özlem’de Deniz’e destek çıkarak onun kendi amaçları için uğraştığını ve bir an önce bir hareket alanı açmak için yardımcı olmanın peşindedir. Zerrin’de Kudret’i yanına getirterek, kumar ile uyuşturucudan uzak durmasını söyler ve ardından da onu tehdit eden ifadeler kullanır. Kudret de bu tehditleri görmezden gelir ve onu bile batırabileceği gücü olduğunu söyler.

Özge Hastanede!

Özge’nin ise sancısı oldukça ağırlaşmıştır. Acilen hastaneye kaldırılan Özge, hemen doktorlar tarafından tedavi altına alınır. Kudret, ona bir şey olması durumunda herkesten intikam alacağını ve Özge’yi yaşatmayacağını söyler. Bu esnada Kudret’in yüksek sesleri Deniz’e kadar gelmiştir. Deniz bu duruma dayanamaz ve Kudret’in üzerine yürür. Özge’yi hastanede gören Naciye’de göz yaşlarına hakim olamaz. Azra’yı arayan Deniz, Özge’nin hastanede olduğunu söyler. Azra’da Özge için hastaneye gider. Bu esnada Özge ve bebeğinin sağlık durumları ise iyidir. Özge erken doğum yapmış ve bebek küveze alınmıştır.

Avlu

Kudret, Özge’den gelen müjdeli haberi almıştır. Aynı haberi alan Deniz’de oldukça mutludur. Ve sonunda Özge’nin bir kızı dünyaya gelmiştir. Deniz gelen haberi diğer kadınlara da yayar. Kudret, cezaevinde kutlama yapar. Hastanede olan özge’yi ziyarete giden Melis, tam dışarıya çıkarken karşısında Naciye’yi görür. Naciye hemen Melis’e torununun velayetini alıp alamayacağını sorsa da aldığı cevap karşısında şaşkına döner.

Hastane dışında Oktay’ı yeni tehlikeler beklemektedir. Hasan, cezaevi önüne gelerek Gardiyan Hüseyin’den Dudu’ya getirdiği hediyeyi teslim etmesini ister ancak bu kabul edilmez. Hastaneden çıkarak yeniden cezaevine dönen Melis’in yanına onunla konuşmak isteyen Zerrin gelir. Eski bir mahkum hakkında kendisine sorular sorar. Zerrin Melis’e Azra ile kavgaya tutuşan eski bir mahkumdan bahseder. Melis’de o mahkum hakkında bildiklerini Zerrin’e anlatır.

Avlu 28. Bölüm Ne Zaman?

Avlu dizisinin 28. yeni bölümü 31 Ocak Perşembe akşamında Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*