Avlu’da dönüyor! İşte yeni sezon tarihi

Avlu'da dönüyor! İşte yeni sezon tarihi

Yeni sezonda tanıtım yayınlayan diziler arasında “sen kimsin?” vurgusu ile açık ara en dikkat çekici tanıtımları yayınlayan Avlu, yeni sezonun ilk bölümü ile 20 Eylül Perşembe günü Star Tv’de olacak.

Avlu’da artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak sloganı ile 2.sezon dönüşünü yapacak olan dizi’de Deniz, Azra ve Kudret’in hapishaneye sözünü geçirme çabaları ekrana getirilecek.

Cezaevinin her şeyi kontrol etme arzusu içerisinde olacak olan dominant müdüresi ile cezaevi yönetiminde de artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

Avlu, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor.

Bir Kayıp; Bir İnsanı Nasıl Değiştirir? Avlu’da hiç bir şey eskisi gibi olmayacak… Birinci sezonu ile izleyicinin beğenisini kazanan Avlu, yeni sezonu ile nefes kesen hikayesine kaldığı yerden devam ediyor.Ecem’in ölümünün ardından Deniz (Demet Evgar), kızının intikamını almak için tüm dengeleri değiştiriyor.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Deniz, kızının katilini arıyor… Deniz, kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır. Artık tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir. Ama bu Deniz için hiç kolay olmayacaktır.

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu
Senarist: Ahmet Yurdakul

Oyuncu Kadrosu:
Deniz Demir: Demet Evgar, Azra Kaya: Ceren Moray, Kudret Öztürk: Nursel Köse, Murat Ünal: Kenan Ece, Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı, Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur, Nihal Ünal: Şebnem Dönmez, Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk, Melis Ersoy: Deniz Barut, Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi, Ecem Demir: Eslem Akar, Jale Şahin: Şeyla Halis, Hasret Şengül: Ayça Damgacı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*