Avlu’dan yine harika bir tanıtım daha geldi

Avlu'dan yine harika bir tanıtım daha geldi

Karanlık bir Dünya; Bir kadını nasıl değiştirir? ve Bir kadın; karanlık bir dünyayı nasıl değiştirir sloganları üzerine odaklanan yeni tanıtımın merkezinde ise Avlu’nun güçlü karakterlerinden Azra yer alıyor.

Bir deprem oluyor gözlerinde, karanlıklar çökmüşken yüreğine, denizden esen rüzgarlar dağıtır saçlarını, doğudan batıya tüm yolları zaptetmişler. Güneşler doğuyor, yürekler uyanıyor. Karanlık bir dünya; Bir kadını nasıl değiştirir? Bir kadın; karanlık bir dünyayı nasıl değiştirir. Herkese bir kendimizi gösterme zamanı geldi. Bir beklentin yokken sen kimsin? Güçlü olmaya çalışırken sen kimsin? Bir umudun varken sen kimsin? Kimsin sen? diyen tanıtım, bir kez daha Avlu’da hiç bir şey eskisi gibi olmayacak sözleri ile sona eriyor.

Dizinin ilk tanıtımında da Sen kimsin? soruları izleyici de büyük etki yaratmıştı. İlk tanıtımın merkezinde Deniz yer alırken onda da, “Mutlu aileler birbirine benzer. Her mutsuz aileninse kendine özgü bir mutsuzluğu vardır. Acılar konuşabilir ama derin acılar dilsizdir. Vahşi doğa, vahşi doğadır. Annelikse anneliktir. Bıçak saplayıp gönlüne kurtulmak varken kim ister buna katlanmak… Bir an bir ömrü nasıl değiştirir? Bir kayıp, bir ömrü nasıl değiştirir? Sıcak huzurlu yatağında uyurken, sen kimsin? Şiddetin ve kaosun ortasında sen kimsin? Kimsin sen? Sevdiğini korumaya çalışırken sen kimsin? Sevdiğini kaybettiğinde sen kimsin? Kimsin sen?” sözleri ardından Avlu’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözlerini kullanılıyordu.

Tahminimiz o ki Avlu için yayınlanacak 3. tanıtımda Kudret’e odaklanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*