Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Avlu’nun Bade’si Sevda Dalgıç oyuncu kadrosundan çıkartıldı!

Dizi Haberleri

Avlu’nun Bade’si Sevda Dalgıç oyuncu kadrosundan çıkartıldı!

Geçtiğimiz haftalarda Avlu dizisinin oyuncu kadrosuna Bade karakteri ile dahil olan Sevda Dalgıç, oyuncu kadrosundan çıkartıldığını öğrendi.

Avlu'nun Bade'si Sevda Dalgıç oyuncu kadrosundan çıkartıldı!

Star Tv’nin Perşembe günleri büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Avlu’nun yeni oyuncularından Sevda Dalgıç, ameliyat oldu. 2 haftalık raporlu olarak sete ara vermek zorunda kalan oyuncu, bu gelişme nedeni ile oyuncu kadrosundan çıkartıldı.

Sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile sitem dolu bir mesaj paylaşan Dalgıç, oyuncunun hasta olma lüksü bile yok diyerek, dizinin kadrosundan çıkartılmasına isyan etti. İşte Dalgıç’ın o kamuoyu duyurusu:

“Yeni dahil olduğum Avlu dizisine acil ameliyatımdan dolayı 2 hafta raporlu ara vermiştim. Sağlığıma kavuştuğum süreçte diziye dönmek istediğimi söylediğimde, biraz daha dinlenip, büyük kavga sahneleriyle geri dönüş yapacağım söylendi. Sonrasında 2 hafta daha karakteri oyalama yoluna gidilmesi bu süreçte gerçekten beni üzdü. Son durum olarak, Bade karakterinin hastalık sürecinin uzamasından dolayı hikayesinin bitirildiği dün tarafıma bildirilmiştir. Bu durumda anlıyoruz ki, bir oyuncunun hasta olma lüksü bile yok..

Bu süreçte beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim.”

Sevda Dalgıç dizi de Bade adında ‘doping’ suçlaması ile hapse mahkum edilen bir sporcuyu oynuyordu.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı