Avlu’nun Hakan’ı Teoman Kumbaracıbaşı, Bir Deli Rüzgar kadrosuna katıldı

Avlu'nun Hakan'ı Teoman Kumbaracıbaşı, Bir Deli Rüzgar kadrosuna katıldı

Teoman Kumbaracıbaşı, dizi de bir süredir adı geçen ama kim olduğu, kızı ile hikayesinin ne olduğunun bilinmeyen Gökçe’nin babası rolünde dizinin yeni bölümü ile birlikte ekranlarda olacak.

Avlu’da Alp’in mekanını kundakladıktan sonra tüm aramalara rağmen bulunamayan ve kayıplara karıştı olarak gösterilen Hakan karakteri için neden böyle bir kurgu yazıldığı anlaşıldı. Teoman Kumbaracıbaşı’nın Bir Deli Rüzgar ile anlaşması sonrasında Avlu’dan ayrılmış oldu.

3. BÖLÜM HİKAYESİ

Gökçe’nin Eren Yıldız’la olan görüşmesi istediği gibi gitmez. Hayallerinden vazgeçecek durumdayken Melike ilk kez şarkıcı kimliğiyle Gökçe’ye yardımcı olur ve onu kampa alır. Gökçe, Melike ve Tunahan sayesinde tekrar hayalleri için mücadelesine devam eder. Bu sefer Eren Yıldız’ın karşısında sesiyle de kimliğiyle de farklı çıkacaktır. Fakat Gökçe bu uğurda istemeden de olsa başına bela alacaktır. Gökçe’nin Melis Rengin yüzünden Uğur’la arası açılacak fakat her şeye rağmen tam Uğur’a güvenecekken, onun gerçekte kim olduğunu öğrenecektir. Geçmişte ise Sevim Soylu’nun hamile olduğu basına sızacak ve Sevim’in Ahmet’le arası açılacaktır. Ahmet, haberi kimin sızdırdığını öğrenmesi için Reşat’ı görevlendirdiğinde karşısına Melike çıkacaktır. Reşat ise Melike’yi cezalandırmak zorunda kalacak ve kimsenin beklemediği bir şey yapacaktır. Melike ise ailesini bulacak fakat başına Sevim Soylu yüzünden büyük belalar alacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*