Avlu’ya 7 yeni mahkum geliyor!

Avlu'ya 7 yeni mahkum geliyor!

Kudret’in bıçak darbelerinden sonra nasıl hayatta kalacağı ve ceza evinin yeni müdürünün kim olacak gibi sorularla ile sezon finaline giren Avlu’nun, 27 Ağustos’ta yeni sezon çekimlerine başlanıyor.

Dizinin 2. sezonu için olağanüstü bir çaba sarf eden yapım ekibi, bir yandan da oyuncu kadrosunu şekillendirip, Avlu’nun aynı yüzlerle rutinleşmemesini sağlamakla meşgul. Bizce de doğru bir karar, yeni yüzler, yeni karakterler, yeni hikayeler diziyi sıradanlaşmadan kurtarıp, heyecanı ayakta tutacaktır.

Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray’nin başrollerini üstlendiği, Yüksel Aksu’nun da yönetmenliğini üstlendiği Avlu, 7 yeni mahkuma daha kapılarını açıyor.

Yeni sezonda 12. bölümü ile ekranlara gelecek olan Avlu’nun yeni mahkumlarının her biri ise bambaşka suçlarla içeri giriyor. Bu oyuncuların şimdilik safını hangi tarafta tutacağı ise gizemini koruyor.

İşte o suçluların detayarı; Doping suçlaması sonrasında hapse gönderilen Bade, hırsızlık yaptığı için mahkum edilen Derya, evrakta sahtecilik yapan doktor Ayşegül, kendisine tecavüz eden adamı öldüren uyuşturucu bağımlısı Heves, melek yüzlü şeytan İpek 1 haftalık bebeği ve anneannesini öldürmekten içeri girerken, Leyla kiralık katil, Özge’de kurye olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*