Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ayçin İnci, Bir Litre Gözyaşı’na Sevda karakteri ile katıldı!

Dizi Haberleri

Ayçin İnci, Bir Litre Gözyaşı’na Sevda karakteri ile katıldı!

Kanal D ekranlarında Pazar günleri yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimleri katmaya devam ediyor.

Ayçin İnci, Bir Litre Gözyaşı'na Sevda karakteri ile katıldı!

Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncu kadrosuna Aysun Metiner’in ardından başarılı oyuncu Ayçin İnci’de dahil oldu. Ayçin İnci, Bir Litre Gözyaşı’nda dikkat çekici bir kadın olarak ‘Sevda’ karakterine hayat verecek.

Psikopat bir kocası olan Sevda, ondan kaçabilmek için oğlu ve annesini de yanına alır. Bu kaçışta paraya fazlası ile ihtiyaç duyduğu için de hiç olmadık bir işe kalkar ve bir çeteye bulaşır. Bu çete ile iş birliği yapmak durumunda kalan Sevda, Muzo’yu dolandırır. Daha sonra Muzo ile tekrar yolları kesişen Sevda, bir babanın evladı için neler yapabileceğini fark ettiğinde, bu Sevda için büyük bir değişimin başlangıcı olacaktır.

Aysun Metiner’in de Ali’nin annesi Şebnem karakteri ile kadrosuna dahil olduğu Bir Litre Gözyaşı, yeni bölümü olan 8. Bölümü ile 25 Kasım Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

aysun metiner bir litre gözyaşı

Ali’nin Annesi Şebnem (Aysun Metiner)

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı