Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ayda Aksel, Gülperi’nin kadro oyuncusu oldu!

Dizi Haberleri

Ayda Aksel, Gülperi’nin kadro oyuncusu oldu!

Show Tv ekranlarında yayınlanan, Cuma günlerinin reyting liderliğini ele geçiren Gülperi’nin oyuncu kadrosuna usta bir isim katıldı.

Ayda Aksel, Gülperi'nin kadro oyuncusu oldu!

Arka Sokaklar’ın yıllardır süren, Cuma günlerinin değişmez reyting liderliğini elinden alan Gülperi’de konuk oyuncu olan Ayda Aksel dizinin ana oyuncu kadrosuna dahil olan isimler arasına eklendi.

Ayda Aksel, banka müdürü Ayten olarak daha önce nezarethane sahnesinde Gülperi ile karşı karşıya gelen ve burada kızı ile ilgili yaşadığı sıkıntıları anlatmıştı. 4. bölümde konuk oyuncu olarak görünüp kaybolan usta oyuncu, dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın senaryosunu kaleme aldığı, Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı dizi de, oğlu Hasan’ın annesine suç atması nedeni ile göz altına alınıp, nezarethaneye konulan Gülperi burada Ayten ile tanışmıştı.

Kızı nedeni ile ciddi sıkıntılar yaşayan Ayten ve Gülperi artık birbirini daha fazla görecek gibi görünüyor. Ayten’in, yaşadığı sıkıntılı süreçte Gülperi’nin en büyük destekçilerinden biri olacağı tahmin ediliyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı