Aydilge konserinde “birlik” mesajı verdi

Aydilge konserinde "birlik" mesajı verdi

Sahne aldıkları yerlerde veya sosyal medya hesaplarından dolar ile ilgili paylaşımlarda bulunan ünlülerin arasına başarılı şarkıcı Aydilge’de katıldı. Aydilge’nin mesajı ise diğerlerine göre farklıydı.

Sahne’de seslendirdiği şarkılar ile müzik severleri coşturan ünlü şarkıcı, doların yükselmesini eleştirmek yerine, olaya toplumsal huzur ve barış açısından yaklaşan Aydilge, “sarılalım” diyerek birlik mesajı verdi.

O mesajında, “Amerika’da 60 dolar karşılığı sarılma seansları başlamış. İnsanlar sarılabilecek birilerine ihtiyaç duydukları için 60 dolar verip sarılma hizmeti almaya başlamışlar. Ne mutlu ki bizim ülkemizde hala sarılmak bedava..” dedi.

Doları yakmak gibi boykot yöntemleri ile sonuç alınamayacağı görüşünü dile getiren şarkıcı, hala birbirimize sarılabiliyorken, asıl yapılması gerekenin Amerikan emperyalizminin aşıladığı, her şeyi maddiyata dayandıran anlayışı arkada bırakıp, “Dolara inat bedava sarılalım, kucaklaşalım.” diye konuştu.

Diğer yandan sevgili eşine yazdığı, ve klibi olarak da kendi düğün görüntülerini kullandığı Sonsuz Sevgilim şarkısını da, kendisini dinlemeye gelen eşine armağan edercesine, gözlerini ondan ayırmadan seslendirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*