Ayla Tv’de ilk kez Salı günü Fox ekranlarında olacak!

Ayla Tv'de ilk kez Salı günü Fox ekranlarında olacak!

Malum Kadın dizisi haricinde onun yayın gününde diğer kanallarda ekrana gelen diziler o gün yayında olacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ufak Tefek Cinayetler’in yeni sezon bölümleri ile ekrana geleceği 25 Eylül’de Fox’da bir dizi olmayacak.

Rakiplerine göre geç başlayacak olan Kadın dizisinin ve dolayısı ile Fox Tv’nin reyting kaybını en aza çekmek isteyen Fox, geçtiğimiz yılın gişe rekortmeni Ayla filmini 25 Eylül’de ekrana sürecek. Mutlaka izlenmesi gereken bir yapım olan, izleyenlerin de göz yaşı ile sinema salonundan çıkartan Ayla’nın televizyonda da ilgi ile takip edileceği tahmin ediliyor.

Ayla ekranlarda yayınlanacak

Fox bu vesileyle 2 Ekimde yeni sezonu ile başlayacak olan Kadın dizisi için yol hazırlayıp, izleyiciyi haftaya Salı’ya alıştıracak.

Bilmeyenler için konusuna da değinelim. Ayla filmi’nde, 1950 yılında Kore savaşında yer alan Süleyman Astsubay küçük bir kız çocuğu bulur. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Birliğin neşesi haline gelen Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar. Ancak 15 ay sonunda birliğin Türkiye’ye geri dönme kararı çıkar. Ayla’yı bırakıp dönmek istemeyen Süleyman Astsubay her yolu denese de Kore kanunlarını aşamaz. Küçük kızı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve yetimlere uygulanan sisteme dahil olarak yetimhaneye verilecek olan Ayla son vedalarında tekrar bir araya gelmeye söz verirler. Yıllar ikiliyi yeniden buluşturacak mıdır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*