Ayrılığın yaramadığı Emina Jahovic eridi, bitti

Ayrılığın yaramadığı Emina Jahovic eridi, bitti

Ünlü şarkıcının boşanma davalarında Emina Jahovic ve çocukları için her fedakarlığı yaptığı ortaya çıktı. Arabadan, eve hatta teknenin ortak kullanılmasına kadar eski eşine her türlü kolaylığa sahip olan Emina Jahovic yoğun bir stres yaşıyor.

Geçtiğimiz günlerde de yatlarında bir araya gelen iki ismin bir süre sonra hararetli bir şekilde kavga edip, yat’ın farklı noktalarına geçip, konuşmadığı görülmüştü. Ayrılıklarının sebebi hala bilinmese de Jahovic maddiyatla mutlu olamadı.

ERİDİ BİTTİ

Boşandıkları günden bu yana 10 kilo birden verdiği ve kemiklerinin görünmeye başladığı ortaya çıktı. Psikiyatrist olan kardeşinden düzenli olarak yardım aldığını ve çocuklara durumu nasıl izah etmesi gerektiğini sorduğunu söyleyen Jahovic, Sırbistan gazetelerinden Kurir’e şu açıklamalarda bulundu:

“Yaman çok hassas bir çocuk. Boşanmamızı ona açıklamakta zorluk çekiyorum. Son dönemde uyku uyumamaya başladı ve bu da beni çok fazla üzüyor”

Öte yandan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’da kendini spora verirken, vücut yapıp, kendisine eskisinden daha iyi bakmaya başladı. Biri bu kadar zayıflayıp, biri de daha diri bir hale gelince, sosyal medya’da Mustafa’yı kaybettiği için kafasını duvarlara vuracak” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*