Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ayşe Özyılmazel’den babası Neco’ya sert tepki

Magazin

Ayşe Özyılmazel’den babası Neco’ya sert tepki

Boşanma sürecinde olduğu eşi İdil Erge’ye şiddet uygulaması ile gündeme gelen Neco’ya bir tepki de kızı Ayşe Özyılmazel’den geldi.

Ayşe Özyılmazel'den babası Neco'ya sert tepki

Neco olarak da bilinen şarkıcı ve oyuncu Nejat Özyılmazel’in 10 yıllık eşi İdil Erge’ye şiddet uygulaması sonrasında, hakkında 3 aylık uzaklaştırma kararı verilen Neco, kızının da hışmına uğradı.

Neco’nun kızı Ayşe Özyılmazel kaleme aldığı yazısında, “”Fikrim sabit, duruşum nettir. Her türlü şiddetin, konu itibariyle belirtmek gerekirse; altını çize çize ‘kadına şiddetin’ karşısındayım. Ve hiçbir bahaneyi, ‘ama’yı, tahrik gerekçesini dikkate almam, bir saniye bile dinlemem. Her kim kadına şiddet uygularsa, benim gözümde aynı çukura aittir. Cezasını çekmeli, bedelini ödemelidir.” yazdı.

NECO VE İDİL ERGE ARASINDA NELER OLDU?

2 yıldan bu yana çiftin arasında yaşanan sorunlar, geçtiğimiz yıl şiddete döndü. İdil Erge, eşinden kendisine şiddet uyguladığı için şikayetçi oldu ancak bu şikayetini daha sonra geri çekti. Devam eden kamu davasının sonuçlanması ile Neco hakkında 1 aylık uzaklaştırma kararı verildi. Ancak psikolojik şiddet devam edince Erge bir kez daha şikayetçi oldu. Bu defa da Neco için 3 aylık uzaklaştırma kararı verildi. 31 yıllık eşini aldattığı ve uğruna boşandığı eşini darp ettiği iddiaları için konuşan Neco, “Darp olayı yok. 8 Ekim’de ben boşanma davası açtım. O günden beri de ayrı bir evde oturuyorum” demişti.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı