Ayşegül Çınar, Yasak Elma setinde ki kutuplaşmayı anlattı

Ayşegül Çınar, Yasak Elma setinde ki kutuplaşmayı anlattı

Yasak Elma’da Talat Bulut’un hayat verdiği karakterin kızını oynayan, daha önce de yaptığı açıklama ile Talat Bulut’un yanında olduğu, ona inandığı mesajını veren Ayşegül Çınar, Yasak Elma setinde ki kutuplaşmanın ulaştığı boyutu açıkladı.

Teve2 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programına konuk olan Çınar, “Özgeyi çok iyi tanımıyorum. Beni de birkaç kez giydirmişti. Zaten 1-2 haftadır sette çalışıyordu, şu an bizde devam etmiyor. Çok şeker bir kızdı böyle bir şey yapabileceğiniz düşünmedik” diye konuştu.

Konuk olduğu programda açıklamalarını sürdüren genç oyuncu, “Ben Talat abiyi yakında tanıdığım için açıkçası bu olaya pek inanmadım, konduramadım. Böyle bir şey olsa kesinlikle hissederdim. Olmuş diye sorarsanız bence olmamıştır biz hepimiz oradaydık. Benim tanıdığım kadarıyla böyle bir şey yok ve olay yargılanarak bitti. Biz sezon finalinin son sahnesini çekene kadar bu konu hiç geçmedi. Neden bu konu o gün çıkmadı da 6 gün sonra olay ortaya çıktı ben de bunu anlamıyorum

ÖZEL KARAVAN TAHSİS EDİLDİ

Sette herkes samimi ama Şevval Sam set dışında konuşmuyor. Herkes bir karavandaydı ancak şu an Talat Bulut’un özel karavanı var. Onlar profesyonel olduğu için sahnelerde bir değişiklik olmuyor, çok güzel oynuyorlar.

Ben Talat abiyle 7/24 yanındayım kızı rolünü geçtim gerçekten kızı gibiyim. Bulut’un Amerika’da eğitim gören kızı da süreçte kötü oldu ve çok ağladı.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*