Ayşen Gruda’nın Cenazesinde Şok Kavga!

Ayşen Gruda Cenaze

Türk sineması ve Yeşilçam’ın ünlü isimlerinden Ayşen Gruda, sevenleri ve hayranlarının gözyaşları içerisinde son yolculuğa uğurlanarak defnedildi. Ancak cenaze töreni sırasında bazı istenmeyenler görüntüler yaşandı. oyuncu Işıl Yücesoy, cenazede fotoğraf yarışına girenler arasında büyük bir tartışma yaşandı.

Ayşen Gruda’nın cenazesi ilk olarak Zincirlikuyu Camii’ne getirildi ve hemen ardından torunu Emre Gruda, tabutunun hemen başında dua ederek gözyaşlarına boğuldu. Cuma namazının kılınması sonrasında cenaze namazı başladı. Cenaze töreninde dikkat çeken isimler arasında Demet Evgar, Ceren Moray gibi isimler ön planda yer aldı.

Ünlü isimlerle fotoğraf çektirme yarışı içerisine girenler arsında kısa süreli bir gerilim yaşandı. Demet Evgar’a tepki gösteren bir vatandaş gözlerden kaçmazken, ünlü oyuncunun suskunluğunu koruması dikkat çekti. Ancak Işıl Yücesoy onun kadar sakin kalamadı.

Eski Eşte Cenazede

Cenazede Ayşen Gruda’nın eski eşi Yılmaz Gruda da vardı. Usta isim duygu dolu sözleri ile herkesi hüzünlendirirken çok büyük bir oyuncuyu kaybetmenin acısını yaşadıklarını söyledi. Ayşen Gruda’nın çok büyük bir yeteneğe sahip olduğunu dile getiren Yılmaz Gruda, halen soyadını taşımasından dolayı çok büyük bir gurur duyduğunu ve onun sevdiği kızının halen annesi olduğu için de çok mutlu olduğunu söyledi.

Ayşen Gruda Cenaze

Cenazeye katılmayan ünlü isimlere de sitem etmeyi ihmal etmeyen Yılmaz Gruda, büyük bir değeri kaybettiklerini, o büyük oyuncuların burada olmamasından dolayı çok kırgın olduğunu belirtti. Kendi adına onlar için bugünün utanç verici bir hal aldığını sözlerine ekleyen Gruda, onun gazetelerden uğurlanmasını yerine asıl yerin burası olduğunu da itham etmeden geçemedi.

Fotoğraf Yarışmasında Kavga

Aralarında Demet Evgar ile Ceren Moray’ın da olduğu bir çok ünlü isimle fotoğraf çektirme telaşı içerisinde yer alan vatandaşlar aldıkları yanıt karşısında şok geçirdi. Demet Evgar’ın suskun tavırlarına karşılık Işıl Yücesoy sinirlerine hakim olamayarak bazı vatandaşlara tepki göstermekten kendisini alamadı.

Ayşen Gruda Cenaze

Ayşen Gruda’nın cenaze töreninde kızı Elvan Gruda, torunu Emre Gruda ve eşi Yılmaz Gruda’nın yanı sıra İlyas Salman, Müjdat Gezen, Ali Sunal, Volkan Severcan, Betül Demir, Hayta İsmail ve çok sayıda vatandaş da yer aldı. Cenaze töreninde gözyaşları sel olup akarken oyuncu İlyas Salman, tabutun başında durmaktan uzun süre hüzünlenince ayakta durmakta zorlandığı gözlemlendi.

Arzu Film’den Veda Videosu

Cenaze törenine katılanlar arasında TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binalı Yıldırım’da vardı. Ayşen Gruda’dan övgü ile bahseden Yıldırım, sanat camiasına baş sağlığı dilerken, böyle insanların çok kolay yetişmediğini, ülkemiz adında onun çok büyük bir kayıp olduğunu sözlerine ekledi.

Uzunca bir süre ünlü sanatçı Ayşen Gruda’nın filmlerini yayınlanan Arzu Film ise efsaneye hazırladığı güzel video ile herkesi hüzünlendirdi. Arzu Film’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan veda videosuna takipçiler büyük bir ilgi gösterdi. Videoda çeşitli filmlerden alıntılar gerçekleştiren Arzu Film, ön planda tuttuğu Ayşen Gruda görselleri ile büyük bir alkış aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*