Ayşen Gruda’nın Kızından Duygulandıran Paylaşım

Yeşilçam’ın en ünlü oyuncularından biri olan Ayşen Gruda, 23 Ocak günü vefat etti. Cenazeye birçok ünlü isim katılırken, 74 yaşında hayatını kaybeden Ayşen Gruda’nın kızı ve torunu gözyaşlarına boğulmuştu.

Tüm yaşananlardan sonra oyuncunun kızı olan Elvan Gruda, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden ünlü sanatçıyla ilgili olarak yürekli burkan duygusal bir mesaj paylaştı. Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Elvan Gruda, annesinin fotoğrafını ekleyerek uzun bir mesaj yazdı…

Kolum Kanadım Kalkmıyor

Instagram hesabı üzerinden annesi Ayşen Gruda ile ilgili duygu içerikli bir paylaşım yapan Elvan Gruda’nın paylaşımında “Şu sıra kolum kanadım kalkmıyor” sözleri ile “Alkışları duydu, sevdayı hissetti.” sözleri dikkat çekti.

“Sevgili Türkiye… Söz konusu Ayşen Gruda olunca, buradan nasıl seslenebileceğimi çok düşündüm, sanatçı dostları, sevenleri… Hiçbir hitap şekli yeterli gelmedi… Öyle çok sevda dolu, sevgi dolu mesajla karşılaştım ki… Her birine ayrı ayrı cevap vermek istedim. Ama, şu sıra kolum kanadım kalkmıyor… Zamanla hepsini cevaplayacağım… Muhteşem ve onun istediği bir şekilde uğurlandı, onun beklediği can dostlarının hepsi geldi sanat dünyasından ve halkı oradaydı kalpten… Bütün o alkışları duydu, sevdayı hissetti, konuşuyoruz Annoşumla… Biliyorum ki Türkiye’nin ona sevdası hiç bitmeyecek, söylediği her şey, oynadığı her rol gün geçtikçe daha da değerlenecek… 7 yaşından bu güne onu, sevenleriyle nasıl paylaşacağımı öğrendim ve gurur duyuyorum Ayşen Gruda’yla. Ama, şu sıra sadece onun bebeği olarak hissediyorum kendimi, özledim çok ve özleyeceğim… Hepimiz… Çok teşekkür ediyorum, sağ olun var olun…”

Kılıçdaroğlu da Paylaşımını Geciktirmedi

74 yaşında yaşamış olduğu hastalık sebebiyle hastaneye kaldırılan ve burada tedavisi devam ederken hayatını kaybeden Ayşen Gruda ile ilgili olarak sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaşım yapan isimlerden birisi de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

Kılıçdaroğlu paylaşımında, “Türk tiyatrosu ve sinemasının usta ismi Ayşen Gruda’nın vefatından dolayı derin üzüntü duydum. Gruda’ya Allah’tan rahmet, ailesine ve Türk sanat camiasına başsağlığı diliyorum.” sözlerine yer verdi.

Megastar Tarkan’da Paylaşım Yaptı

Ünlü Türk pop müziği sanatçısı olan Tarkan Tevetoğlu da Ayşen Gruda hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan isimler arasında yer aldı. 74 yaşında hayata gözlerini yuman Ayşen Gruda ile ilgili olarak yaptığı paylaşım oyuncunun sevenlerini ve ailesini gözyaşlarına boğdu.

Megastar Tarkan, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında “Bir yıldız daha kaydı. Başımız sağ olsun. Her zaman sevgiyle anacağımız ve hiç unutmayacağımız Ayşen Gruda nurlar içinde yatsın” sözlerine yer vererek herkesi duygulandı.

Hazal Kaya’nın Paylaşımı Dikkat Çekti

Hazal Kaya tarafından sosyal medya hesabı Instagram üzerinden dikkat çekici bir paylaşım yapıldı. Birçok hayranı Hazal Kaya’yı bu paylaşımından ötürü sert bir dille eleştirdi. Hayranları Kaya için “Nerede kaldı vefan Hazal Hanım” eleştirilerinde bulundu. Hazal Kaya’nın paylaşımı ise şu şekildeydi:

“Çok güldük birlikte, çok eğlendik, çok dertleştik, çok anladık birbirimizi. Öyle ki birbirimizin derdini dert edindik… Çok şey öğrendim ondan, azıcık zamanda… Çok şanslı hissediyorum kendimi. İşine ve kendisine duyduğu saygı, hayat enerjisi, kararlılığı, zekası, bilgi birikimi, duygusal derinliği ömrüm boyunca ilham olacak bana… Seni çok seviyorum Ayşen Abla… Hoşça kal…”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*