Baraj dizisi için ünlü çifte teklif yapıldı

Baraj dizisi için ünlü çifte teklif yapıldı

Tarık Akan’ın bir inşaat işçisini, Türkan Şoray’ın ise hayat kadınını canlandırdığı filmi ekranlara dizi olarak getirmek için Medyapım ile yapımını üstlenmesi, kendisinin de yapımcısı olmak için görüşen Yağmur Ünal, hala dizi de oynatacağı isimler için arayış içerisinde.

Burcu Biricik ve Kara Sevda’nın Emir’i Kaan Urgancıoğlu’na teklif götüren ancak olumlu yanıt alamayan Ünal, gözünü Kara Sevda’nın bir başka 2 yıldızına dikti.

Sosyal medya’dan yaptıkları paylaşımlar ile kurdukları çadırlar ile kamp tatili yaparak dinlenen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftine teklif yapıldı. Teklifi değerlendirme sürecinde olan çift eğer kabul ederlerse filmin konusuna ve ana karakterlerine sadık kalınarak senaryosu oluşturulan dizinin başrol oyuncuları olacaklar.

Medyapım’ın patronu Fatih Aksoy, daha önce Baraj ile ilgili yaptığı açıklamada, “Türkan Hanım’ın oynadığı, onunla ün kazanmış filmi Yağmur’la yeniden çekeceğiz. Şu an senaryosunu yazdırıyoruz. Önümüzdeki sezon bitmiş olacak.” ifadelerini kullanmıştı.

Baraj dizisi için ünlü çifte teklif yapıldı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*