Behzat Uygur’u Metin Yüncü sanıp eleştirdi

Behzat Uygur'u Metin Yüncü sanıp eleştirdi

Songül Karlı’nın göz yaşları döküp, evine haciz gelmesine sebep olan eski eş Metin Yüncü’ye olan olan tepki sosyal medyaya sıçradı. Bir kullanıcı Songül Karlı’yı zor durumda bırakan kişinin ismini bilmeden, sadece fotoğrafına denk gelmiş olacak ki, benzerlik nedeni ile Behzat Uygur’u Metin Yüncü sandı.

İki ismin ciddi benzerliği sonrasında yanlış anlaşılmaya kurban giden Behzat Uygur, bir sosyal medya kullanıcısının “Songül Karlı ne olacak? Onun dolandırmış olduğunuz paraları, mal varlıkları.. Yazık değil mi kadına? Size hiç yakıştıramadım” mesajı ile kısa süreli şaşkınlık yaşarken, daha sonra noktaları birleştirince yanlış anlaşılmanın farkına vardı.

Yüncü Sanıp Eleştirdi

Bu yorumu yazan kullanıcıyı bilgilendiren Behzat Uygur, “Hanımefendi o ben değilim. Ben başkasının kocasıyım.” diyerek kullanıcıyı bilgilendirdi. Yanlış anlaşılmadan haberdar olan şarkıcı Songül Karlı’da ilgili yazışmaya müdahil oldu.

“Arkadaşlar Behzat Uygur benim arkadaşım, beni dolandıran Metin yüncü” diyerek ortaya çıkan yanlışlığı düzeltmek amaçlı bir bilgilendirmede bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*