Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Belçim Belgin’e niyet Anya Chlatro’ya kısmet

Dizi Haberleri

Belçim Belgin’e niyet Anya Chlatro’ya kısmet

Kördüğüm ardından, puhuTv ve Blutv’de yayınlanan internet dizilerinde rol alan, Oskar ödüllü Ben Kingsley ile de ‘Komplo’ filminde kamera karşısına geçen Belçim Bilgin niyetlendiği rolü başkasına kaptırdı.

Reddit üzerinden dizinin seçmelerine katılan ünlü oyuncunun niyetlendiği rol, Anya Chlatro isimli genç oyuncuya verildi.

Akşam’de yer alan haberde, CD Projekt Red‘in oyunu ‘The Witcher’ı diziye uyarlayacak olan Netflix, “Cadılar Cadısı Yennefer” rolü için adaylara prova için yazılmış bölümleri gönderdi. Ardından evlerinde yapacakları deneme çekimlerini kendilerine göndermelerini istedi.

Reddit’e yüklenen bir video sayesinde oyuncu seçmelerine katıldığı ortaya çıkan Belçin Bilgin, ‘Yennefer’ rolü için uygun bulunmadı. Belçim Bilgin, rolünü yeni artist Anya Chalotra’ya kaptırdı.

anya chlatro

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı