Benim Adım Ossman basına tanıtıldı

Benim Adım Ossman basına tanıtıldı

Filmin oyuncu kadrosunda bulunan Metin Yıldız, Ateş Fatih Uçan, Deniz Oral, Nur Ertürk, Hakan Hatipoğlu gibi isimlerde basına tanıtım gösteriminde yer aldılar. Benim Adım Ossman filminde yer almasalar da Survivor’dan arkadaşı olan Adem Kılıçcı yanı sıra Şenol İpek gibi isimler de gösterime katıldılar.

benim adım ossman basına tanıtıldı

Çılgın Sedat gazetecilerin sorularını yanıtlarken, yapımcı olmak çok zormuş diyerek işin zorluğunu dile getirdi. Çektiği film ile işin zorluğunu gören şarkıcı ve çiçeği burnunda yapımcı, meslektaşlarına kolaylık diledi. Maddi ve manevi anlamda tükeniyorsunuz diyen Sedat, oyuncuları bir araya getirmenin zorluğuna değinirken, filminde 28 ünlü ismin yer aldığını da belirtti.

Filmin afişi için bile kendim uğraştım diyen Çılgın Sedat, herkes afişe sığmayınca, afişte kendisine yer bulamayanlar surat astı diyerek işin bir başka zorluğuna daha değindi.

benim adım ossman basına tanıtıldı

Satılan her biletten belli bir oranda engellilere yardım yapılacağını da söyleyen şarkıcı, “Her biletin belli bir yüzdesini engelli kardeşlerimize bağışlayacağız. Engelsizsiniz vakıf başkanı olarak yapacağımız çok şeyler var” dedi. Bilindiği gibi ünlü şarkıcının oğlu da engelli, o nedenle engelli vatandaşlar ile ilgili oldukça duyarlı biri olarak tanınıyor.

Gişe’de ise beklentisini oldukça yüksek tutan Çılgın Sedat, “5 MİLYON” hedefi koyduğunu belirtirken, filmin beğenilmesi durumunda, devam filmini de çekeceklerini de müjdeledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*