Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bergüzar Korel’in yasaklı doğum günü

Televizyon

Bergüzar Korel’in yasaklı doğum günü

Vatanım Sensin sonrasında eşi Halit Ergenç ve oğlu ile birlikte uzun bir Çeşme tatiline çıkan ve bu tatilini sadece 4 haftalık film çekimleri için bölen güzel oyuncu Bergüzar Korel, eşinin organizasyonunda, birbirinden ünlü isimlerin davet edildiği bir parti ile 36. yaşını kutladı.

Usta oyuncu Halit Ergenç’in biricik eşi için bir mekanı kapattığı doğum gününde birbirinden ünlü konuklar yer aldı. Doğum günününü konsepti ise, “instagram VE fotoğraf yok” idi. Öyle ki çift, bu özel doğum gününün dışarı yansımamasını tercih etti.

Ezgi Mola, Esra Erol, Enis Arıkan gibi konukların yer aldığı parti, Levent’te gerçekleşti. Gecede çok şık bir kıyafet giyen Bergüzar Korel, kısa da bir konuşma yapıp, herkesten eğlenmesini istedi.

5 yıl aradan sonra kutlanan doğum günü nedeni ile heyecanlı olan Korel, Halit Ergenç’in aldığı hediye sorulduğuna, söylememeyi tercih ederken, eşinin romantik olup olmadığına yönelik soruya ise, “Çok romantik gerçekten o kadar romantik ki” diyerek güldürdü.

Öte yandan başarılı oyuncu Enis Arıkan gibi sosyal medya ile yakından alakadar bir konuk olunca, parti’de ki instagram veya fotoğraf yasağının delinmesi de kaçınılmaz oldu. Güzel oyuncu konuşmak yaparken, instagram yasak mı diyerek video kaydı başlatan Enis Arıkan, bu anları sosyal medyadan paylaştı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı