Bergüzar Korel’in yasaklı doğum günü

Bergüzar Korel'in yasaklı doğum günü

Usta oyuncu Halit Ergenç’in biricik eşi için bir mekanı kapattığı doğum gününde birbirinden ünlü konuklar yer aldı. Doğum günününü konsepti ise, “instagram VE fotoğraf yok” idi. Öyle ki çift, bu özel doğum gününün dışarı yansımamasını tercih etti.

Doğum gününe sosyal medya yasağı

Ezgi Mola, Esra Erol, Enis Arıkan gibi konukların yer aldığı parti, Levent’te gerçekleşti. Gecede çok şık bir kıyafet giyen Bergüzar Korel, kısa da bir konuşma yapıp, herkesten eğlenmesini istedi.

5 yıl aradan sonra kutlanan doğum günü nedeni ile heyecanlı olan Korel, Halit Ergenç’in aldığı hediye sorulduğuna, söylememeyi tercih ederken, eşinin romantik olup olmadığına yönelik soruya ise, “Çok romantik gerçekten o kadar romantik ki” diyerek güldürdü.

Öte yandan başarılı oyuncu Enis Arıkan gibi sosyal medya ile yakından alakadar bir konuk olunca, parti’de ki instagram veya fotoğraf yasağının delinmesi de kaçınılmaz oldu. Güzel oyuncu konuşmak yaparken, instagram yasak mı diyerek video kaydı başlatan Enis Arıkan, bu anları sosyal medyadan paylaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*