Berk Cankat’ın performansı önünü açıyor!

Berk Cankat'ın performansı önünü açıyor!

Bir Deli Rüzgar dizisi ilk duyurulduğunda, ve başrolünde Berk Cankat’ın yer aldığı bilgisi elimize ulaştığında buradan okurlarımıza, kaçıncıdır şarkıcının yükselişi, şöhret gibi konuları ele alan dizilerin tutmadığını Berk Cankat’ın da benzer bir proje ile 3. kez ekranlara geldiğini yazmıştık.

Hatta yazmakla kalmadık, neden 3. kez benzer bir proje içerisinde yer aldığını, 2’dir başarılı olmayan bu tür bir işin arkasında neden ısrarla koştuğunu da yazarken eleştirel olarak belirtip eklemiştik: İkisi tutmadı, üçüncüsü neden tutsun?

Üzülerek söylemeliyim ki, tahmin ettiğimiz gibi oldu ve üçüncü kez Yıldızlar Şahidim ve Gülizar’ın ardından Bir Deli Rüzgar’da tutmadı. Aslında böyle başarısız işlerde, bilhassa başrol oyuncularının imajı zedelenir. Benim Sana Bir Sır Vereceğim isimli Fox dizisi ile takip etmeye başladığım Berk Cankat, o günden sonra Güzel Köylü, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve bahsettiğimi şarkıcılığı merkez alan dizilerde rol aldı.

Yıldızlar Şahidim, Gülizar ve Bir Deli Rüzgar dizilerinin başarısızlığının Berk Cankat’a imaj kaybettireceğinden ziyade, güç kazandıracağına inananlardanım. Zira, oyunculuk başarısını ne kadar yukarılara çektiğini, genç birinden, adama nasıl evrilerek işinde olgunlaştığını görmemek haksızlık olacaktır.

Başarılı oyuncuda ki bu olgunluk ve yetenek göz ardı edilmez, eski yaptığı işleri tutmaması dikkate alınmazsa, yeni çıkacağı projeler ile mutlaka önemli bir sıçrayış gerçekleştirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*