Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Berkay: Adli sürecin tamamlanmasını bekliyorum

Magazin

Berkay: Adli sürecin tamamlanmasını bekliyorum

Arda Turan ile yaşadığı kavga sonrasında burnu kırılan Berkay, eşi ve çocuğu ile birlikte objektiflere takıldı.

Berkay: Adli sürecin tamamlanmasını bekliyorum

Burnunun kırılması ile gündeme gelen ve uzun süre konuşulan ünlü şarkıcı Berkay Şahin, eşi Özlem Ada Şahin ve kızı Arya ile birlikte bir restorandan çıkarken görüntülendi.

Burnundan ameliyat olan ünlü popçu basın mensuplarına ayak üstü açıklamalarda bulunurken sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulunurken, burnunda bir problem olmadığını ifade etti. Berkay, “Burnumda sorun yok. Bir tıkanıklık vardı ama onu da lazerle açtılar, şu an iyiyim” diye konuştu.

Geçirdiği ameliyat süreci ve sahne programlarını iptal etmesi nedeniyle 1 milyona yakın zarara uğrayan şarkıcı işin maddi tarafı ile ilgilenmediğini belirterek, maddi kaybın kendisi için önemli olmadığını söyledi.

“Ben işin maddi boyutunda değilim, adli sürecin tamamlanmasını bekliyorum.” diyen Berkay, daha sonra aracına binip eşi ve çocuğu ile birlikte oradan uzaklaştı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı