Berkay hastaneyi gizlice terk etmeye çalıştı

Berkay hastaneyi gizlice terk etmeye çalıştı

Arda Turan ile yaşadığı kavga nedeni ile burnu kırılan ve bu yüzden ameliyat olmak zorunda kalan Berkay Şahin, avukatını basın açıklaması yapmak üzere yolladığı sırada, herkesin gözü kulağı avukatta iken bu durumu fırsat bilip hastaneden çıkmaya çalıştı.

Daha doğrusu, hastaneden çıkabilmek için avukatını ‘açıklama’ yapmaya gönderen Berkay Şahin, yine de görüntülenmekten kaçamadı. Kendisi görünmese de, baş kısmına kapüşon örterek yüzünü saklayan Şahin’in eşi ve görevliler fotoğraf çekilmemesi için yoğun çaba sarf etti.

berkay şahin yüzünü sakladı

Hastane görevlileri, basının fotoğraf çekememesi için elinden geleni yaptı.

berkay şahin hastaneden kaçış

BERKAY ŞAHİN’İN AVUKATI NE AÇIKLAMA YAPTI?

Arda Turan belinde ruhsatsız silahıyla hastaneye gelmiştir. Yargı dilinde bele ruhsatsız silah takarak gezmek sadece suç dünyasının içindeki kişiler tarafından yapılan bir durumdur. Arda Turan, Berkay Şahin’e saldırdı, hastaneye ruhsatsız silahla girdi, bilinçsizce ateş etti. Yasalar çerçevesinde bunun özrü yoktur.

BERKAY ŞAHİN ADINA YAPTIĞI AÇIKLAMA

Öncelikle 3 gündür burada bekleyen herkese sevgilerimi iletiyorum. Berkay ve Arda önemli değil. Burada önemli olan iki kadının yaşadığı. Öncelikle ben karşı tarafın yapamadığını yapıyorum. Eşimden ve Aslıhan’dan özür diliyorum. Erkek adam kavga eder fakat sen sohbet ederken yandan yapılan saldırı alçakçadır. Ben karşı tarafa ‘Şikayetçi olmamamı istiyorsanız iki şartım var; eşimden, benden, kamuoyundan, kendi eşinden özür dileyeceksin’ dedim. Ancak karşı taraftan her seferinde saçma sapan açıklamalar geldiği için davamın sonuna kadar arkasındayım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*