Berkay Şahin’den yeni proje müjdesi

Berkay Şahin'den yeni proje müjdesi

Yaz ayını en yoğun geçiren sanatçılar arasında yer alan Berkay Şahin, tabiri caizse o konserden bu konsere, dinlenmeye bile zar zor fırsat bulduğu bir konser dönemi yaşıyor.

Önümüzde ki kış ayı için de yoğun bir takvime sahip olan Berkay, şimdiden 7 konser için anlaşmalarını yaptı. Konu konserlerden açılınca da, Sabah’tan Eylem Bilgiç’e konuşan şarkıcı, bir itirafta bulundu.

Yeni Proje Müjdesi

Gece kulüplerinde saatleri nedeni ile sahne almaktan hiç hoşlanmadığını ifade eden Şahin, ama ne yaparsın “ekmek parası” diyor. Müziği konusunda iddialı olan başarılı şarkıcı, performansının temel hedefini, “benim işim eğlendirmek, eğlenirim ve eğlendiririm” diyerek ifade etti.

berkay şahin evinin kapılarını açtı

Türkiye’nin en iyi 2-3 orkestrasından birine sahip olduğunu iddia eden Berkay, üzerinde çalıştığı ve Şubat-Mart gibi hazır olmasını umduğu yeni projesini, “80’lerde, 90’larda çıkmış şarkıları biraz funk, biraz pop caz tarzında mixleyip söyleyeceğim. Bu proje çok tutmaya da bilir, çok beğenilmeye de bilir ama benim için şu ana kadarki müzikal kariyerimde yaptığım en önemli iş olacak. İddia ediyorum; müzikal açıdan muhteşem olacak. En geç Şubat, Mart gibi çıkartmayı düşünüyorum. Belki ondan önce, Kasım gibi bir single çıkaracağım.” sözleri ile aktardı.

1 yaşında ki kızı Arya ile ilgili duygularını ise benzersiz bir duygu ile ifade eden Şahin, “Ben en büyük aşkı eşimle yaşadım ama evlat aşkı bambaşkaymış. Ben Arya’yla bambaşka bir sevgiyi, aşkı tattım” diyerek çocuğuna olan sevgisini dile getirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*