Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Berkay’dan Murat Dalkılıç’a cevap

Magazin

Berkay’dan Murat Dalkılıç’a cevap

Berkay ve Arda Turan’ın yaşadığı kavga ile ilgili, her iki tarafa da yakın bir isim olan şarkıcı ve oyuncu Murat Dalkılıç, söz konusu kavga ile ilgili “Ben arada gidip gelecek adam değilim” demişti.

Berkay'dan Murat Dalkılıç'a cevap

Murat Dalkılıç’ın bu sözlerine bozulan, şarkıcının 23 yıllık arkadaşı Berkay, dostunun yakın dostunun sözlerine karşı açıklamalarda bulunurken, Murat’a ‘arada gel git’ diyen mi olmuş? dedi. İşte Berkay’ın o açıklamaları:

“Biz ona hiçbir şey demedik. Ağzımızı açmadık. Sadece ameliyattan sonra evimize geldi. Murat Dalkılıç benim 23 yıllık arkadaşım. Her anında ben vardım onun hayatının. İstanbul’a ilk geldiğinde benim evime geldi. Biz birlikte oturmaya başladık.

ARKADAŞIM DEĞİL, KARDEŞİM

Benim 23 yıllık kardeşim, arkadaşım değil o benim. Dolayısıyla ben ona ‘birinin arasında git gel’ hiç öyle bir cümle kurmadım. Bizim onunla kırgınlığımız başka. Gidin kendisine sorun. Ben ona bu konuyla alakalı telefon açmış mıyım? Ben konuşmuyorum, herkes benim adıma konuşuyor… O benim 23 yıllık kardeşim, konuşsun. Ben kendi hayatında olan bir adamım. Kendi eşimle, çocuğumla. Ben hiçbir şey söylemiyorum. O konuşuyormuş ya konuşsun. Ben kimseye ‘git gel arada kal’ demedim. Arada kalacak bir durum mu var 23 yıllık arkadaşımsın benim.

KİMSEYE ARADA KAL DEMEDİK

Benim hiç kimseye küslüğüm yok. Ben konuşmuyorum. Onun söylediğine cevap verdim. Zaten hiçbir konuyla alakalı hiçbir şey konuşmadım. Ameliyatımla alakalı bir şey bile söylemedim. Hasta olan benim, iyileşen benim, ağrı çeken benim. Biz kimseyi arada bırakacak hareketlerde bulunmadık. Kimseden bir şey rica etmedik. Hele Murat Dalkılıç’tan hiç rica etmedik!

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı