Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Beton Orçun’u sarsan ölüm haberi

Televizyon

Beton Orçun’u sarsan ölüm haberi

Kanal D’nin büyük beğeni ile takip edilen Çocuklar Duymasın dizisi ölüm haber ile sarsıldı. Çocuklar Duymasın’ın sevilen karakterlerinden Beton Orçun’u Alperen Khamis’in annesi Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Yeni sezonu ile Çarşamba günleri yayınlanmaya başlayan sevilen dizi Çocuklar Duymasın’da Beton Orçun karakterini oynayan genç oyuncu Alperen Khamis’in anneannesi ve annesi trafik kazası geçirmiş, bu elim kazasının ardından genç oyucunun anneannesi Zennure Aksu tüm çabalara rağmen kurtulamayarak, hayatını kaybetmişti.

Oyuncu Alperen Khamis’in annesi ise kazadan bu yana yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Yoğun bakımda yatan Nilgün Aksu’da yaşama tutunamadı ve hayatını kaybetti. Başarılı oyuncu 2 ayda, hayatında ki en önemli iki insanı kaybederek derin bir üzüntüye boğulurken, oyuncunun bu üzüntüsü, Çocuklar Duymasın ekibini de derin bir üzüntüye boğdu.

HAYATA TUTUNAMADI

Genç oyuncunun annesi Nilgün Aksu, dün akşam hayatını kaybetti. Merhume’nin cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Tarabya Merkez Camii’nden kaldırılarak aile mezarlığına defnedilecek.

alperen khamis annesi nilgün aksoy

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı