Beyaz O Ses Türkiye’de ki görevini açıkladı

Beyaz O Ses Türkiye'de ki görevini açıkladı

Bir gelenek haline gelen ve Beyazıt Öztürk ile özdeşleşen programı Beyaz Show, ilk olarak 1996 yılında izleyici ile buluştu. O günden bugüne ünlü konukları ağırladığı, komedi dolu anları ile Beyaz Show, izleyicinin yayınlandığı günlerde vazgeçilmezi oldu.

Kanal D’nin el değiştirmesi sonrasında akıbeti ne olacağı belirsizliğini korurken, Kanal’ın yeni genel müdürü, Beyazıt Öztürk ile programı ile görüşüyoruz, yeni bir format üzerinde uzlaşmaya sağlamaya çalışıyoruz diyerek, Beyaz Show’u dönüştürmeye çalıştıklarının sinyallerini verdi.

Beyaz O Ses Türkiye Hakkında Konuştu

Belli ki Beyazıt Öztürk, 22 yıldır ekranlara taşıdığı Beyaz Show’un dönüşümünden memnun değildi ve yakın dostu Acun Ilıcalı ile el sıkışarak, O Ses Türkiye’ye transfer oldu.

Jüri mi olur, sunucusu mu olur derken, bayram tatili sonrasında bir bir ünlü isimlerin İstanbul’a dönmesi ile ünlü şovmen’de havalimanında objektiflere yakalandı, merak edilen o soruyu da yanıtladı.

Programda jüri olarak görev alacağını söyleyen Beyazıt Öztürk, her ne kadar geçmişte şarkı seslendirmiş olsa da, müziğin içinde biri olmak için kendisi hakkında kafalarda soru işareti oluşturan, “müzik bilgisi yok, jüriliği ne kadar faydalı olur” eleştirilerine de “Başladıktan sonra görmeleri, biraz bekleyip, öyle yorum yapmaları lazım.” diyerek yanıt verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*