Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bir Deli Rüzgar’dan bir tanıtım daha geldi!

Dizi Haberleri

Bir Deli Rüzgar’dan bir tanıtım daha geldi!

Şöhret’in karanlık yüzünü ve o zirveye çıkan basamakların bir o kadar tehlikeli yolcuğunu anlatacak olan, Fox Tv’nin yeni sezonu için iddialı yapımlarından olan Bir Deli Rüzgar için yayınlanan son tanıtım, izleyicinin sabırsızlığını arttırdı.

Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı, Erol Avcı imzalı, merakla beklenen yeni dizi bir Deli Rüzgar için 3. tanıtım yayınlandı.

Melike ve Gökçe’nin zirve yolculuğunun ilk günlerine gidişi ile başlayan ilk tanıtım sonrasında, ardı adına gelen yeni ve bir o kadar merak uyandırıcı tanıtımlar ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran yeni dizi, iddialı hikayesi ile bu sezon adından söz ettirecek yapımlar arasında yer alıyor.

Dizide, Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

Bir Deli Rüzgar’da başrol oyuncularına, Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez ve Naz Sayıner gibi oyuncularda eşlik ediyor.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı