Bir Deli Rüzgar’dan bir tanıtım daha geldi!

Bir Deli Rüzgar'dan bir tanıtım daha geldi!

Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı, Erol Avcı imzalı, merakla beklenen yeni dizi bir Deli Rüzgar için 3. tanıtım yayınlandı.

Melike ve Gökçe’nin zirve yolculuğunun ilk günlerine gidişi ile başlayan ilk tanıtım sonrasında, ardı adına gelen yeni ve bir o kadar merak uyandırıcı tanıtımlar ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran yeni dizi, iddialı hikayesi ile bu sezon adından söz ettirecek yapımlar arasında yer alıyor.

Dizide, Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

Bir Deli Rüzgar’da başrol oyuncularına, Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez ve Naz Sayıner gibi oyuncularda eşlik ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*