Bir Deli Rüzgar’ın hikayesi size de tanıdık geliyor mu?

Bir Deli Rüzgar'ın hikayesi size de tanıdık geliyor mu?

Kısa süre önce Kanal D’de yayınlanan ve tutmayan Gülizar, yine Star Tv’de tutmayan Yıldızlar Şahidim, beyazperde’de gösterilen Unutursam Fısılda.. Tabi birde Ezel tarafı da var. Ezel tam anlamı ile işin bu kısmına odaklanmadı ama o da işin müzikal tarafına değindi.

Selma Hünel’in assolist olabilmek için Ramiz ile birlikte aldığı riskleri, kafasının üstünde ki şişeye ateş ettirmesi hala dün gibi gözlerimizin önünde.. Tabi Ezel ekranlar için bir efsane ama diğer denemeler bu başarıya ulaşamadı.

Yeni sezonda ilk kez yayınlanacak diğer dizilere göre daha az konuşulan, habersizce ekranlara gelecekmiş edasına olan Bir Deli Rüzgar ile müzik dünyasında ki yükselişi konu alan dizilerin elde edemediği başarıyı yakalayıp, şeytanın bacağını kırarlar mı dersiniz?

Dizi başarılı olduğu zaman hemen bir benzerini ekranlara taşıyıp, popülerliğinden faydalanıp pastadan pay almaya çalışma fikri her ne kadar “taklitçilik” olsa da kabul edilebilirdir, nihayetinde izlenebilecek bir şeyi ortaya koyduğun sürece, nereden esinlendiğinin hiç bir önemi kalmıyor.

Ancak başarısız olanlarda ki ısrarı sürdürme ve her defasında da ne hikmetse aynı yüzü tercih etmeleri tesadüf müdür bilemedik. Belki biz sektörü takip edenler gibi yapımcılarında geçmiş örnekleri bir gözden geçirmesi, eksik nerede, neden tutmamış diye incelemesi, kısa sürede veda edecek projeler yapmalarının da önüne geçecektir.

Tabi, bu müzikal işinde ki Berk Cankat şanssızlığını eklemekte de yarar var. Birbiri ile çok yakın iki iş olan Yıldızlar Şahidim ve Gülizar’da rol alan Berk Cankat, bu kez de yine yakın bir hikaye de Bir Deli Rüzgar ile ekranlara geri dönüyor. Acaba şeytanın bacağını kırması gereken Berk Cankat mı yoksa müzikal diziler mi diyesim geldi.

Başlasında görelim bakalım, şeytanın bacağı kırılacak mı, yoksa makus kader tekrar mı edecek..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*