Bir Deli Rüzgar’ın kadrosu ve konusu netleşti, çekimlerine de başlandı

Bir Deli Rüzgar'ın kadrosu ve konusu netleşti, çekimlerine de başlandı

TMC Film’in yapımını, Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği, Fox Tv ekranlarında yayına girecek olan Bir Deli Rüzgar’ın çekimleri İstanbul’da devam ederken, iddialı dizinin yönetmen koltuğunda Güneşi Beklerken, Şeref Meselesi ve Paramparça gibi yapımlarında yönetmenliğini üstlenen Altan Dönmez oturuyor.

Senaristliğini Volkan Dönmez’in üstlendiği yeni dizi de, zirveye çıktığında gözü adeta kör olan, şan ile şöhretin görünmeyen ve insanı tüketen yanı hikaye ediliyor. Melike Candan, büyük bedeller ödeyerek yükseldiği zirvede, 70’ler ve 80’lerin popüler assolistlerindendir. Ancak şimdi o şaşalı günlerinden eser olmayan Melike, daha önce onun için alkışların yankılandığı barlardan birinde tuvaletçilik yapmaktadır. Melike, gençliğinde ki haline benzettiği, hırsı gözünü kör etmiş, gözünü zirveye dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı tecrübeleri ile Gökçe’nin gözünü açmaktır. Gökçe gözünü karartıp, anlatılanları kulaklarını kapatırken, diğer yandan Melike’de geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Yeni sezonun ses getirmesi beklenen projesinde başrolleri Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu üstlenirken, Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Kuzey Dönmez, Eda Özel, Meriç Özkay ve Naz Sayıner’de oyuncu kadrosunun diğer isimlerini oluşturuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*