Bir Litre Gözyaşı Final Mi Yapıyor? Dizi Ne Zaman Bitiyor?

Bir Litre Gözyaşı

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden biri daha yayından kaldırılıyor. Kısa bir süre öncesinde Koca Koca Yalanlar ve Bir Umut Yeter dizilerinin ardından reytinglerde kabus yaşatan Bir Litre Gözyaşı’nın da final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Başrollerinde Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu ve Tolga Tekin’in oynadığı Bir Litre Gözyaşı, Kanal D ekranlarında yayından kaldırılma hazırlığı içerisinde. 14. bölümü yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin 15. son bölümünde final yapacağı resmen açıklanmış oldu. İlk yayın gününden itibaren reytinglerde bir türlü istediği başarıyı yakalamayan Bir Litre Gözyaşı dizisi sonunda aldığı final kararı ile az sayıdaki takipçisini de üzmüş oldu.

Dizinin son olarak kadrosundan 9 kişi ayrılmış ve sonrasında hikayesi de değiştirilerek yeniden düzenlenmişti. Ancak bu çabalarda Bir Litre Gözyaşı dizisini kurtarmaya yeterli olmadı. Yeni sezonda ekranlara gelen ve büyük umutlar vaat eden Bir Litre Gözyaşı dizisine bir süre ara verilmiş yaşanan gelişmeler de herkeste büyük bir merak uyandırmıştı.

Yeni bölümleri büyük bir merak içerisinde beklenen Bir Litre Gözyaşı dizisinde 5 yıl sonrasına kadar gidilerek bir zaman atlaması yaşandı. Cihan üniversiteyi bitirmiş, Mahir, Figen ve Güzin ise ölmüştü. Sanem Çelik’in canlandırdığı Cihan’ın annesi Figen’in de ölmesi kafaları karıştırmıştı. Annesi Güzin ile beraber yan yana mezarlarda yatan Figen’in neden öldüğü konusunda izleyenler şaşkına uğramıştı. Mahir’in ise tam olarak nasıl öldüğü bir türlü anlaşılamadı. Ancak Cihan’ın Mahir ile ilgili sözleri bazı ipuçlarını da beraberinde getirdi. Papatya’nın sözlerinden Mahir ile bir yerlerde mahsur kaldıkları ve sonrasında yardıma gittiği anda öldüğü de anlaşıldı.

Kerem ismi ile dizide yer alacak isim bu sefer Mert Yazıcıoğlu oldu. Dizinin tanıtımında Kerem isminin ön planda olması izleyenlerin iyice kafasının karışmasına sebebiyet verdi. Aslında beklendiği gibi Mahir henüz ölmemişti. Kerem ise yıllar sonra geri mi dönecekti? Yoksa bu sadece benzerlikten mi ibaretti?

Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm Özeti

Ve Cihan gerçeklerle yüz yüze kalır. Cihan ile Mahir’in dağ evinde mahsur kalmalarının ardından tam 5 yıl geçmiştir. Mahir’in beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetmesinin ardından, annesini yitiren ve oldukça zor günler geçiren Cihan ile Yürekli ailesi bireyleri acılarını artık maziye gömmüşlerdir. Cihan kendinden beklenenin aksine Mahir’i kalbine gömerek hayata daha da sıkı sıkıya bağlanmış ve ailesini yeniden bir araya toplamak için yoğun uğraş vermiştir.

Bir Litre Gözyaşı

Hayatına devam etmenin kendisi için de iyi olacağını düşünen Cihan, mutlu bir evlilik hazırlığı yaparken renk uzmanı olarak çalışmakta olduğu tekstil firmasını satın alan yeni patronu Kerem’in yaşantısına girmesi ile yeniden paramparça olmuştur. Artık o da geçmişte üzerini kapattığı acı gerçeklerle yeniden yüzleşmeye vakit bulacaktır.

Bir Litre Gözyaşı Final Mi Yapıyor?

Bir Litre Gözyaşı dizisi 3 Şubat Pazar akşamında yayınlanacak 15. son bölümü ile Kanal D ekranlarına veda edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*