Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bir Umut Yeter final fragmanı yayında!

Dizi Haberleri

Bir Umut Yeter final fragmanı yayında!

Kanal D’nin büyük umutlar ile ekrana taşıdığı Bir Umut Yeter, önümüzdeki Pazartesi yayınlanacak bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Bir Umut Yeter final fragmanı yayında!

Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı ve Esra Bilgiç Töre’nin başrollerini paylaştığı Bir Umut Yeter final fragmanı yayınlandı. Bir Umut Yeter 6. bölümü ile 12 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak bölümü ile final yapıp, ekranlara veda edecek.

Hazal Subaşı’nın ilk prime time’da başrol oyuncusu olduğu, Tolgahan Sayışman’ın ise Siyah İnci’nin ardından bir kez daha başarısızlıkla sonuçlanan dizisi MF Yapım’ın yapımcılığında Kanal D ekranlarında yayınlanıyordu.

Yayın hayatına Perşembe günü başlayan, ilk bölümü sonrasında Cumartesi gününe alınan Bir Umut Yeter, Cumartesi gününde de beklenen izleyiciye ulaşamayınca, yerini yeni dizi İkizler Memo-Can’a bıraktı. 1 hafta aranın ardından Pazartesi gününe alınarak son 2 bölüm yayınlanarak final yaptırma kararı alınan dizi, 5. bölümü ile geçtiğimiz gün yayınlandı.

1.1 reyting alarak toplam izleyici grubunda 36. sırada yer alan Bir Umut Yeter, 12 Kasım 2018 Pazartesi günü yayınlanacak olan 6. bölümü ile final yapacak. İşte dizinin final fragmanı:

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı