Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bir Umut Yeter final yapmadan yayından kaldırıldı

Dizi Haberleri

Bir Umut Yeter final yapmadan yayından kaldırıldı

Kanal D’nin yeni sezon umutlarından olan ancak ‘umut’ edilen ilgiyi görmeyen Bir Umut Yeter ekranlara veda etti.

Bir Umut Yeter final yapmadan yayından kaldırıldı

Reytinglerde beklenen ilgiyi görmemesi nedeni ile 6. bölümünde final yapılacağı öğrenilen Bir Umut Yeter ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı ve dizi yayın akışından kaldırıldı.

Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı, Serhat Tutumluer’in başrollerini paylaştığı dizi, yayın hayatına Perşembe başlamış ancak ilk bölümünde çok az izlenmesi nedeni ile Cumartesi gününe taşınmıştı.

Cumartesi gününde de beklenen ilgiyi görmeyen, yetmezmiş gibi birde ‘Çerkes kızları’ ile ilgili replik nedeni ile büyük tepki çeken ve gerek oyuncuların, gerek yapım şirketinin gerekse de kanal yönetiminin resmi açıklama ile özür dilemeleri ile sonuçlanan bir kriz yaşanmıştı.

Bir Umut Yeter’in yayınlandığı Cumartesi gününe İkizler Memo-Can dizisi konulurken, Bir Umut Yeter’in de yayın akışından çıkarılıp, herhangi bir güne taşınmamış olması da dikkatlerden kaçmadı.

2 bölüm daha yayınlanması beklenen Bir Umut Yeter, 4 bölüm ile ekranlara veda etmiş oldu.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı