Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm Fragmanı Demir Ölecek Mi?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmandan şok eden sahneler şimdiden izleyenlerde büyük bir merak uyandırdı.

Bir Zamanlar Çukurova 18. yeni bölüm fragmanında; Yılmaz, Fekeli’nin yarasına bakmak istiyor. Ve Yılmaz ile Züleyha uzun bir aradan sonra bir kez daha karşı karşıya geliyorlar. Ancak Yılmaz bu sefer Züleyha’dan vazgeçtiğini yüzüne karşı söylüyor. Bundan sonra da Doktor Müjgan ile yakınlaşacağının sinyallerini veriyor. Demir’de Züleyha ve Adnan bebek için canı pahasına hayatını riske atıyor. Peki Demir ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölümünde Neler Yaşandı?

Hünkar yaptığı müdahale ile açık arttırmada Yılmaz’ı tamamen saf dışında bırakırken Demir’in kazanmasını sağlar. Demir’de annesini Fekeli yüzünden azarlar ve ikilinin arası bozulur. Hünkar’da bu yüzden oğluna hesap vermektedir. Hünkar’da olup bitenleri anlatarak bazı şeylere karşı mecbur olduğunu anlatır. Hünkar’ın mani olması olayların akışını değiştirir. Demir’in gözünde yine hiçbir şey yoktur. Züleyha’da açık arttırma için işlediği nakışlı yastığa Yılmaz’ın başını koyamayacağını söyler.

Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm

Hünkar, Fekeli’yi arayarak onu bire bir görüşmeye davet eder. Yılmaz ne kadar da Fekeli’nin oraya yalnız gitmesini istemese de bu konuda ona güvenir. Fekeli sonunda haklı çıkar ve Hünkar artık tek başına kalır. Hünkar’ın aklındaki esas soru ise Fekeli’nin hakkında ne düşündüğüdür. Fekeli kaldığı hayatına yerinden devam ettiğini söyler. Hünkar ise halen Fekeli’nin intikam peşinde olduğunu düşünmektedir. Asıl düşüncesi memleket özlemidir. Hünkar, gözleri dolu bir halde Fekeli’yi dinler. Fekeli, yaşananlarda hakikatin başka olduğunu ancak bundan bahsedemeyeceğini onun için Hünkar’dan eğer öğrenmek istiyorsa araştırmasını rica eder.

Nakışlı Yastık İsyanı

Hünkar, eve döner ve oğlu ile karşı karşıya gelir. Oğlu Hünkar’ın Fekeli’ye gittiğini bilmektedir. Bu konuda ona karşı çıkışır ve azarlar. Hünkar’da oğluna karşı sitem doludur. Züleyha’da bu esnada olup bitenlere kulak misafiri olur. Hünkar aslında Fekeli’nin bir amacı olduğunu ancak bunu öğrenemediğinden bahseder. Hakikatin farklı olduğunu anlayan Hünkar, olup bitenlere anlam veremez. Hünkar artık oğluna rest çekmiştir.

Doktor Müjgan’da artık tamamen Çukurova’ya yerleşmiştir. Babası ne kadar da onun Çukurova’da görev yapmasını istemese de Müjgan bunu kabul etmez. Görevini yerine getirmek için Çukurova’da olan Müjgan artık herkesin hayat akışını değiştirecektir. Züleyha, eve giriş yapan Sabahattin’e Yılmaz’ın nasıl açık artırmadaki nakışlı yastığı aldığını anlatır. Yılmaz’ın onu sevdiğinden de adı gibi emindir. Sabahattin bir kez daha Züleyha’yı bu konuda uyarır.

Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm

Yılmaza, açık arttırmada satın aldığı nakışlı yastığı, Demir’e hediye olarak geri yollar. Demir bu yaşanan olay karşısında çılgına döner. Züleyha’da bu duruma oldukça bozulur. Demir, nakışlı yastığı yakar ve yaşananlara isyan eder.

Doktor Müjgan’da Çukurova’da köylülere eğitim verirken çocuk felci hastalığından bahsetmeyi ihmal etmez. Gaffur artık marabaların hışmına uğramıştır. Demir’in aklındaki tek şey ise tamamen Yılmaz’ı ortadan kaldırmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*