Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam 17. bölümü ile ATV ekranlarında. Dizinin bitimi sonrasında Bir Zamanlar Çukurova 17. bölümünü ATV resmi internet sitesi üzerinden full tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanında; Demir tartıştığı Hünkar ile Fekeli’ye sert bir şekilde çıkışıyor. Züleyha ve Demir’i bir aile ortamında gören Yılmaz’ın dünyası başına yıkılıyor. Züleyha sonunda tüm olacakları göz önüne alarak Yılmaz’a Adnan’ın oğlu olduğunu söylüyor. Ancak Yılmaz’dan tek istediği de bunu kimsenin bilmemesidir.

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Özeti

Çukurova’da artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Olaylı gecenin hemen ardından yaşananlardan sonra Hünkar ile Fekeli, ilk defa karşılıklı olarak oturup konuşur. Her zaman adalet ve hakikatten yana olan Fekeli, Hünkar’ı adeta soru yağmuruna tutar. Yeni atanan doktor Müjgan, kısa bir zamanda Çukurova’da esen sert rüzgarları dindirecektir. Haminne ise yakalandığı Alzheimer rahatsızlığı ile artık geçmişine dair çoğu şeyi unutmuştur. Sanayi Odası Başkanlık görevini Demir’e seçim ile kaptıran Yılmaz, aldığı yenilgi sonrasında yeni planlar yapacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Züleyha’nın Yüzü Gülüyor

Demir sonunda büyük bir jest yaparak eşi Züleyha’ya bir araba alır. Büyük bir kıskançlık krizine giren Şermin ve Saniye olanları izlemektedir. Züleyha aldığı bu hediye ile oldukça mutlu olur. Demir’in Sanayi Odası Başkanlığı kazanması sonrasında sevinci biraz daha artan Züleyha bu durum karşısında eşine sarılır. Hünkar oğlunun başkanlık seçimini sadece 1 oyla kaybettiğini öğrenince sinirlerine haklim olamaz. Demir’de Yılmaz’ın bu başarısının sırrı olarak Fekeli’yi gösterir.

Fekeli ile Yılmaz Karşı Karşıya

Yılmaz seçimi kaybetmesi sonrasında bu durumu asla kendi içine sindiremez. Fekeli ne kadar da onu sakinleştirmeye çalışsa da bunda başarılı olamaz. Demir bunun içinde bir oyun olduğunu düşünür. Fekeli bu konuda kendisine yalan söyleyenlerin de suçu olduğunu Demir’e anlatır. Bunun sadece bir kayıp olduğunu ve üzülmemesini söyler.

Züleyha’da mutfakta konuşulanlara kulak misafiri olmuştur. Yılmaz’ın adını duyunca kendine gelir. Saniye’nin Gülten’i Yılmaza konusunda uyardığını da duyan Züleyha, büyük bir sinirle içeri girer. Hünkar’ın yanına giderek Demir’in seçimi nasıl kazandığını sorar. Hünkar’da yaşananları bir bir Züleyha’ya anlatır.

Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm Fragmanı

Gaffur Kovulur

Sabahattin, Demir’e giderek Gaffur’un Yılmaz’ı boğmaya çalıştığını söyler. Demir bu esnada aldığı haberle kendini kaybeder ve Gaffur’un boğazına yapışır. Saniye tüm gayretlerine rağmen Demir’in Gaffur’un yanından uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olamaz. Ancak Sabahattin gelince ortalık yatışır. Hünkar ve Züleyha’da boğuşmaları duymuşlardır. Demir ani bir karar ile Gaffur’u evden kovar. Saniye’nin yalvarışlarına aldırmayan Hünkar’da Demir’i desteklemektedir.

Veli’nin ölüm haberini gazeteden okuyan Yılmaz, şaşkınlık içindedir. Hünkar’da bu haberi hemen Şermin’e iletir. Züleyha bu gizemli ölüme bir türlü anlam veremez. Ancak Züleyha bu durum karşısında hiç de üzgün değildir. Veli’nin bunu hak ettiğini düşünmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 18. yeni bölüm fragmanına ATV resmi internet sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*