Bir Zamanlar Çukurova 2. Bölüm Fragmanı ilk bölümü görücüye çıktı

Bir Zamanlar Çukurova 2. Bölüm Fragmanı ilk bölümü görücüye çıktı

Aylar öncesinden duyurulan ve dev bir çalışma yürütülen Bir Zamanlar Çukurova ilk bölümü ile görücüye çıktı. İzleyiciyi ekranı başına kilitleyen TIMS&B imzalı dizinin yeni bölümü olan 2. bölüm fragmanına olan ilgi de en az diziye olan ilgi kadar yüksek oldu.

Dizinin ilk bölümünde, ne annesi ne babası olmayan Yılmaz ve kumarbaz abisine para yetiştirebilmek için terzide çalışan Züleyha’nın büyük ama imkansız aşkı ekranlara geldi. Birbirlerine karşı tutku ve heyecan dolu bir aşkla bağlı olan gençlerin kendilerine göre mükemmel olan hayatı, normal bir günün sonunda bir anda cehenneme döndü.

Kaçıp gitmelerine neden olan bela, İstanbul’dan uzaklaşmalarına ve yollarının Adana’da ki bir çiftliğe düşmesine neden olur. Aşık çiftin yolları, Yaman çiftliği’nin başında bulunan, rahmetli kocasının izinden giden Hünkar isimli bir hanım ağa ve yaşadığı mutsuz evliliğin derinden etkilediği oğlu Demir ile kesişir.

İki aşığın bambaşka yerlere savrulmasına neden olan bu kesişmeyi Kahya Gaffur sağlar. İki aşık Yaman çiftliğinde çalışmaya başlar. Züleyha’nın söylediği bir yalan ise her şeyi içinden çıkılmaz bir hale sürükler. Artık herkesin hayatı kökünden değişmek üzeredir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 1.BÖLÜM ATV İZLE

GENEL HİKAYE

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne)

Hilal Altınbilek rolüne hazırlanmak için, filmin çekildiği dönemin gazete ve dergilerini okuyan oyuncu, adeta zamanda yolculuk yaptı! Rolüne hazırlanmak için çok sıkı bir hazırlık süreci geçirdi.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Hünkar’ı Vahide Perçin, Gücü ve vicdanı arasında zor kararlar alması gereken Hünkar, pek çok kişinin hayatını etkileyecek. Kocasının kurduğu düzene kanun gibi bağlı kalarak, Yaman Çiftliği’ni ve ailesinin tüm mal varlığını yöneten Hünkar Yaman, oğlunun ve ailesinin itibarını korumak için seyircinin nefesini kesecek kararlar alacak!

Yılmaz’ı oynayan Uğur Güneş, 50 yıl öncesinin Adana’sında mert ve sözünün eri bir adam olarak yaşadıkları ile seyirciyi kendine hayran bırakacak.

Demir karakterini oynayacak olan Murat Ünalmış, Ünalmış, “Demir Yaman” karakteriyle seyirciyle buluşacak. Dizide, varlıklı ve güçlü bir ailenin tek oğlu “Demir Yaman” bir anda kendisini hiç ummadığı bir aşk hikayesinin içinde bulacak!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*